Plik ntvdm poczatkiem problemow?

zaczne od tego ze miesiac temu wgralam na nowo viste poniewaz komputer mial za duzo wirusow i usunelam przy tym plik przez co komp nie dzialal jak na lezy,krotko po zainstalowaniu visty ad-aware podawal mi ten komunikat:MSG [3248] 2009/03/02 21:20:10: C:\windows\system32\ntvdm.exe (diagnosis: SuspiciousLow family: NT Virtual DOS Machine) => Allow

nie wiedzialam co to jest ale blokowalam to, przy okazji chcialam wgrac gre ktora przedtem grala , instaluje ja ale jak ma sie zaladowac to zawiesza caly komputer i nie wiem wlasnie czy to jest winny ten plik, poza tym zauwazylam ze pamiec ram jest bardzo zapelniona i w menager task w performance pokazuje tak zuzycie 693MB TOTAL 1022 CACHED 447 FREE OD 0-18, TROCHE TEGO NIE ROZUMIEM BO SAM DYSK C MA WOLNE 38 GB , MUSIALAM USUNAC STAREGO WINDOWSA BO CALY CZAS BYL JAKO PLIK PO ZAINSTALOWANIU NA NOWO, I MAM WIECEJ MIEJSCA ALE RAM SIE NIE ZMIENIA BYC MOZE PAMIEC RAM JES WINNA LUB COS INNEGO O CZYM NIE MAM POJECIA, NA DODATEK JAK MA USTAWIONY GADGET KTORY POKAZUJE ZUZYCIE W DANYM MOMENCIE TO JEST TAK NIBY ZUZYCIE PAMIECI JEST 50% ALE JAK ZACZYNA OTWIERAC STRONY INTERNETOWE TO ZUZYCIE POKAZUJE NAWET DO 80%A PRZECIEZ NICZEGO NIE WGRYWAM MOZE TO JAKIS WIRUS ALBO CO? ALBO PAMIEC RAM TRZEBA OCZYSCI?, BYLABYM WDZIECZNA ZA RADY< DZIEKUJE