Plik od przywracania systemu win7

Witam,

gdy wejdę w “C:\System Volume Information” są tam pliki o nazwach {1630054a-d199-11e1-a938-00312378588b9}{3808476c-c176-4e48-b7ae-04026e6cc752} wnioskuję że w nich zapisana jest konfiguracja z punktu przywracania systemu (rejestr, ustawienia konta itp), jak się dostać do wnętrza tego pliku - wyciągnąć te dane??

Chcę zrobić coś w stylu jak robiło się w WinXP tylko tam było “C:\System Volume Information_restore” i folder z kopią plików (klucz rejestru SAM, DEFAULt itp)od danego punktu przywracania systemu. Bardzo ułatwiało to mi pracę.

Proszę o pomoc jak to wyciągnąć lub jeśli źle rozumuję gdzie te pliki znajdę.

Z tego co ja wiem to z tych plików się nic nie wyciąga , a do plików można uzyskać dostęp w zakładce poprzednie wersje która jest dostępna po kliknięciu w właściwości danego pliku / folderu

mi się ogółem rozchodzi o sam rejestr, gdy system padnie bym mógł podmienić jego klucze przez livecd.

to zrób kopie aktualnego rejestru i wykonuj ją co pewien czas, a najlepiej rób kopie całej partycji

Zobacz - naprawa uszkodzonego windows 7 (sztuczki) (cały wątek).

Pozdrawiam.

Wielkie dzięki, dowiedziałem się jedne istotniej rzeczy, że pliki z folderu RegBack robią się co 10dni, a byłem przekonany że jest to kopia całkowicie czysta - co powstaje po wgraniu windowsa, a widziałem od tego już kilkukrotnie opisy.