Plik powodujący błąd gry (ole32.dll)

Witam. Potrzebuję pomocy. Zainstalowałem grę Max Payne 3 i L.A Noir na systemie Windows 8 64-bitowym, ale zawsze jak uruchamiam grę to wywala mnie do pulpitu z błędem, który powoduje plik ole32.dll. Wie ktoś, jak można to naprawić. Domyślam się, że chyba gry te mają problem z systemem 64-bitowym.

POMOCY! !!

Tu masz podobny wątek:klik, może tobie pomorze wklejenie pliku “ole32.dll” do C:\Windows\System32.

Pobierzesz go stad:klik naciśnij “Download zip-file”.

Zerknij tez tutaj:klik,Tłumaczone przez google.

Spróbuj uruchomić grę w trybie zgodności z wcześniejszą dystrybucja windowsa (np. Windows 7).

Ps. google nie boli, a jesli już gdzieś szukałeś i podejmowałeś próby naprawienia problemu to pisz o tym w wątku który zakładasz (przyspieszysz tym samym rozwiązanie problemu).

Problem już rozwiązany z Max Payne 3. Zainstalowałem aktualizację w wersji 1.0.0.114 i pomogło, ale pojawił się kolejny cyrk z grą, gdyż nie wiem dlaczego, jak rozpoczynam grę zaraz po scence z imprezy, to wogóle nie mogę kierować postacią, nie mogę też strzelać ani nic cokolwiek zrobić. Tak jak w menu jak Max Payne pali paiperosa, to papieros wisi w powietrzu, a powinien go trzymać w ręku. Jak nie sraczka to co innego. A niestety z L.A Noir problem z ole32.dll nie rozwiązany. Na systemie 32-bitowym Windows 7 było wszystko git, zaczęło się wszystko chrzanić jak zainstalowałem Windows 8 64-bitowy.