Plik RMVB problem z otworzeniem

Mam problem z otworzeniem tego pliku programy takie jak real player oraz media player clasic otwieraja go lecz niema napisow w tych programach a plik jest z napisami allplayer go wogle nie otwiera jakim programem obejze ten film z napisami?

Złączono Posta : 28.10.2006 (Sob) 9:32

bieżacy problem rozwiazałem ale teraz mam podwujne napisy co sie dzieje w allplayer?

A próbowałeś wyłączyć opcję “włącz napisy” w allplayer?

Przy okazji możesz włączyć funkcję ściągnięcia i zainstalowania automatycznie przez program allplayer.

Gdy masz już odtwarzany film, to przechodzisz do menu File > Load Subtitle i wskazujesz plik z napisami.

Aby odtworzyć film w formacie .rmvb potrzebny jest przede wszystkim kodek Real Alternative. Po zainstalowaniu go w programie AllPlayer napisy powinny już chodzić dobrze.

Zapewne jako kodeków używasz FFdshow lub innych.

Powinno wystarczyć wyłączenie napisów w allplayerze lub w FFdshow(podczas odtwarzania filmu pojawia się na pasku zadań na dole po prawej stronie jedna lub dwie ikonki)

Instalujesz SubEdita w skojarzeniach dodajesz rozszerzenie RMVB i wszystko powinno chulac. Umnie tak jest

Złączono Posta : 28.10.2006 (Sob) 19:01

Instalujesz SubEdita w skojarzeniach dodajesz rozszerzenie RMVB i wszystko powinno chulac. U mnie tak jest