Plik rpcc.dll - problem z usunięciem i interpretacją loga

wiadomości na gg ode mnie nie dochodzą do innych użytkowników więc poczytałam na forach i już wiem że to sprawka tego pliku- rpcc.dll . jednak mam problem z jego usunięciem. próbowałam tak jak wcześniej czytałam w trybie awaryjnym, przez killboxa ale nie radzę sobie z tym. proszę o pomoc.

  1. Co do rpcc - użyj SmitFraudFix z opcji 2 w trybie awaryjnym.

  2. Wyłączasz przywracanie systemu (Panel sterowania -> System -> Przywracanie systemu -> zaznaczasz „Wyłącz przywracanie systemu” ).

  3. W HJT odpalonym w trybie awaryjnym zaznaczasz wpisy, to co na czerwono usuwasz ręcznie z dysku:

klikasz na dole “Fix checked”.

  1. Po zabiegach nowe logi z HJT i Silent Runners (zaznaczasz No i czekasz aż skończy pracować w tle) i raport ze SmitFraudFix. :slight_smile:

z tego co widzę to chyba wszystko poszło dobrze.

bardzo dziękuję za pomoc

Tak, już jest ok.

Gdzie log z silenta oraz c:\rapport.txt :?

Log jest czysty. Teraz instalujesz SP2 i wszystkie krytyczne aktualizacje oraz jakiegoś firewalla.

Ponawiam prośbę o loga z Silent Runners i raport ze SmitFraudFix mimo wszystko, lepiej mieć pewność.

Przeczyść rejestr – użyj do tego jv16 PowerTools 2006 1.5.2.344.

Pozatym przejrzyj Optymalizacja XP.

Wejdź: Start > uruchom > msconfig i w zakładce „Uruchamianie” odznacz, niepotrzebne według Ciebie, programy w autostarcie :slight_smile:

W raporcie nic szczególnego nie widać.

Na wszelki wypadek możesz wkleić log z silenta ale trochę wątpię aby coś pokazał.

Możesz zajrzeć: Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP.

przeczyściłam rejestr i juz wszystko chodzi dobrze o optymalizacji własnie czytam. jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc.

Jest czysto :slight_smile: