Plik typu lng i program do jego obsługi

witam mam nadzieje że trafiłem do właściwego działu ostatnio zciągnołem taki plik {typu lng} to miało być spolszczenie do programu ale nie jestem w stanie rozgryść jak to mam zrobić i jakim programem jeśli takowy istnieje chce mieć program po polsku a to jest ponoć spolszczenie a ja nie wiem jakim to progiem mam zrobić >>> czekam na rady za wszystkie dzięx

Plik z rozszerzeniem .lng to plik językowy; zazwyczaj umieszcza się go w folderze z zainstalowanym programem/aplikacją.

Do jakiego programu jest to spolszczenie? Wrzuć je do folderu tego programu w program files lub do jakiegoś podfolderu np. lang.

tak thx ale to jest spolszczenie do programu µTorrent w program files w tym folderze gdzie jest program jest tylko jeden plik i to jest akurat ikonka µTorrent-a wrzuciłem to już ale nic nie wykryło póżniej w ustawieniach µTorrent-a to napisałem do was :smiley:

Musisz wrzucić ten plik do C:\Documents and Settings(nazwa_użytkownika)\dane aplikacji\uTorrent

Folder dane aplikacji jest folderem ukrytym.

ehh ja chyba dziś nie myśle problem rozwiązany heh trzeba było tylko tego proga wyłączyć i włączyć od nowa ah a ja taki problem z tego zrobiłem dzięx wszystkim za odwiedzenie tego działu nom i oczywiście za udzielona pomoc :slight_smile: pozdro