Plik video na DVD jak nagrac?

(Marwan89) #1

Mam problem otoz:

Potrzebuje nagrac płyte z przygotowanym przeze mnie filmem w Movie maker tak by odtwarzano go w DVD. Odtwarzacz DVD czyta Divx (o ile taka informacja jest w ogole uzyteczna). Nagrałem najpierw na zwykla płyte jako DVD Video pozniej na płyte DVD-R takze jako plik DVD Video mimo to zadnej poprawy. Odtwarzacz wyswietla wiadomosc un disc...moze ktos mi pomoc?

(adam749) #2

Zapewne w WMM zapisujesz pliki jakoo .wmv więc tu jak chcesz do Divxa lub tu jak chcesz do DVD-Video.

(Mirekgw) #3

Poczytaj tu

viewtopic.php?f=2&t=274724

(Marwan89) #4

A dlaczego po przekonwertowaniu jakosc filmu bardzo spadła? Kratkowany obraz jest...

(adam749) #5

Za mało bitrate ustawiłeś.

(Marwan89) #6

Programem WMV to AVI MPEG WMV VCD CVCD DVD Converter uzywajac zamiany na DVD nie ma opcji Bitrate...jesli robie cos zle to niech mnie ktos poprawi:)

(Marwan89) #7

Prosze pomozcie naprawde nie wiem juz co z tym zrobic...

Mam plik w formacie avi, mpeg i ani jeden ani drugi niechce odtworzyc sie w odtwarzaczu DVD. Uzywam programu BurnAware Free wybieram opcje Nagraj DVD Video szybkosc 5x i nagrana plytke daje do Odtwarzacza i wyswietla sie komunikat Cannot read disc czy cos podobnego...

Naprawde nie wiem juz co robic... niech mi ktos w koncu pomoze bo nagrywanie płytek szczegolnie na DVD to nie moj fach..

Moze krok po kroku ktos wyjasni jak to zrobic...

Dodam ze uzywalem płytek DVD-R