Plik video na DVD jak nagrac?

Mam problem otoz:

Potrzebuje nagrac płyte z przygotowanym przeze mnie filmem w Movie maker tak by odtwarzano go w DVD. Odtwarzacz DVD czyta Divx (o ile taka informacja jest w ogole uzyteczna). Nagrałem najpierw na zwykla płyte jako DVD Video pozniej na płyte DVD-R takze jako plik DVD Video mimo to zadnej poprawy. Odtwarzacz wyswietla wiadomosc un disc…moze ktos mi pomoc?

Zapewne w WMM zapisujesz pliki jakoo .wmv więc tu jak chcesz do Divxa lub tu jak chcesz do DVD-Video.

Poczytaj tu

viewtopic.php?f=2&t=274724

A dlaczego po przekonwertowaniu jakosc filmu bardzo spadła? Kratkowany obraz jest…

Za mało bitrate ustawiłeś.

Programem WMV to AVI MPEG WMV VCD CVCD DVD Converter uzywajac zamiany na DVD nie ma opcji Bitrate…jesli robie cos zle to niech mnie ktos poprawi:)

Prosze pomozcie naprawde nie wiem juz co z tym zrobic…

Mam plik w formacie avi, mpeg i ani jeden ani drugi niechce odtworzyc sie w odtwarzaczu DVD. Uzywam programu BurnAware Free wybieram opcje Nagraj DVD Video szybkosc 5x i nagrana plytke daje do Odtwarzacza i wyswietla sie komunikat Cannot read disc czy cos podobnego…

Naprawde nie wiem juz co robic… niech mi ktos w koncu pomoze bo nagrywanie płytek szczegolnie na DVD to nie moj fach…

Moze krok po kroku ktos wyjasni jak to zrobic…

Dodam ze uzywalem płytek DVD-R