Plik w firefoxie odpowiedzialny za zakładki

Witam. Jeżeli zły dział to przepraszam.

Dziś mam zamiar zrobić format komputera i trochę tych zakładek mi się nazbierało, których nie chciałbym stracić. Możecie mi powiedzieć który plik w Firefoxie odpowiada za zakładki?

Z góry dzięki :slight_smile:

Ctrl+Shift+B -> Importowanie i kopie zapasowe -> eksportuj do pliku HTML lub Utwórz kopię zapasową

Zakładki-wyświetl wszystkie zakładki-importowanie i kopie zapasowe i eksportuj do pliku html.Po formacie i zainstalowaniu FF zrobisz tak samo tylko na końcu importuj z pliku html i będziesz miał wszystkie zakładki.

Najlepiej to przekopiuj sobie wszystkie ustawienia Firefox-a, a później po zainstalowaniu skopiuj te ustawienia do odpowiedniego katalogu.

W Windows 7 -> C:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles*.default

W Windows XP -> C:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\Mozilla\Firefox*.default

Po formacie C:\ i instalacji systemu i Firefoxa w odpowiedni katalog przenosisz te pliki - katalog ten przybiera różne nazwy - najważniejsze - ma w nazwie “.default” - kopiujesz zawartość tego katalogu do utworzonego w nowym Firefox-ie o podobnej nazwie.

Możesz także skonfigurować usługę firefox sync :slight_smile:

Ja od dawna używam programu do pełnej wersji zapasowej i nigdy się jeszcze na nim nie zawiodłem - spróbuj, nie boli: http://www.dobreprogramy.pl/MozBackup,P … 12613.html

Skorzystałem z eksport - import :smiley:

Dzięki Panowie za pomoc :wink: