Plik w którym są opisy użytkownika w Tlen.pl

Witam!

W którym pliku są opisy danego użytkownika w komunikatorze Tlen.pl ? Pytam bo mam na jednym profilu ich całkiem sporo a chce sobie zainstalować najnowszą wersję (nie chce robić reinstalki!) i nie chce najpierw sobie wszystkich kopiowac a potem wprowadzać :?

PS. Mam nadzieję, że da się skopiować plik z opisami a potem tylko wgrać i będą :mrgreen:

Chyba kontakty, a nie opisy :):slight_smile:

Nie.

Otóż mam dwa dwa profile w komunikatorze. I na jednym mam sporo opisów (jakieś ponad 50 jak nie więcej) i nie chce wszystkich sobie np. do notatnika kopiować, a potem jak zainstaluje nową wersję (bo nie chce robić reinstalki) od nowa wprowadzać bo to jest czasochłonne. I podejrzewam, że opisy danego profilu są w jakimś pliku i wystarczy skopiować a po zainstalowaniu najnowszej wersji podmiane pliku :slight_smile: Tylko nie wiem w którym pliku są te opisy :?

A nie mozesz po prostu skopiować, katalogu z wybranymi profilami i po zainstalowaniu nowej wersji wkleić tego katalogu na swoje miejsce. Chyba taki sposób powinien zadziałać :):):slight_smile:

No tak. Też myślę, że powinien zadziałać tylko nie wiem czy to będzie kompatybilne z najnowszą wersją bo aktualnie mam wersję 5.50.3.2 a najnowsza to 5.60.2.29 i trochę sie obawiam tej kompatybilności :roll:

Ale może jednak da się jeden plik skopiować i mam nadzieję, że ktoś napisze jaki :mrgreen:

Złączono Posta : 10.07.2006 (Pon) 17:25

nikt nie wie ???