Plik z rozszerzeniem MKV - jak odtworzyć z napisami

Witam! Mam film z rozszerzeniem MKV … jedynym programem który otwiera ten plik jest Media Player Classic … obraz leci ale napisów już nie mogę włączyć. Czym mogę odtworzyć żeby poszło z napisami ? Wiem że w google jest pełno tematów ale nic nie szło :confused:

Rozumiem, że chodzi Ci o odzielne napisy jeżeli tak to wystarczy, że napisy będą miały taką samą nazwe jak plik filmowy i będą znajdowały się w tym samym folderze…

Zainstaluj Klite full http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=19&t=36&id=2291, nazwę pliku z napisami zmień na identyczną jak pliku video (xxx.mkv xxx.txt) i napisy powinny już być.

Spoko znalazłem jeszcze coś lepszego program KMPlayer … na prawdę dobry.

Jeżeli włączę sam film mam napisy jakie ktoś tam dołączył (angielskie) ale jak dodam napisy polskie normalnie chodzi.

Dzięki za fatygę.

Polecam BS Player Pro. Nie spotkałem się jeszcze z filmem którego nie potrafił by odtowrzyć a jeżeli chodzi o plik filmowy z rozszrzerzeniem mkv to radzi sobie świetnie. Masz możliwość wyboru ścieżki audio (polski lub inny zawarty w pliku np angielski) podobnie jest z zintegrowanymi napisami. Włączasz lub wyłączasz… Poprostu super program do filmów. :slight_smile:

Pozdrawiam

Nowa wersja SubEdit po zainstalowaniu kodeków już potrafi odtwarzać mkv i nie powinien marudzić co do txt

Plusem jest prostota i polskie Menu…

Ale jak nie sprawdzisz jaki pogram ci odpowiada nie bedziesz wiedział czy fajny :smiley: