Plik za duży do umieszczenia w pamięci

Witam.

Mój problem polega na tym, że komputer podczas logowania piszczy i pisze “Plik za duży do umieszczenia w pamięci”. Nawet w trybie awaryjnym.

Proszę o szybkie odpowiedzi. I jak do niego wejść żeby to usunąć?

Jak piszczy, i masz taki błąd, to wychodzi na to, że jakiś obszar w pamięci masz uszkodzony. Ściagnij program memtest86 i przetestuj pamięć, najlepiej każdą kość osobno, bo jak wykaże błędy to wtedy będziesz wiedział, którą wymienić.

A jak to zrobić skoro nie mogę się do niego dostać? To się stało po instalacja Stylexp

Dodane 26.01.2011 (Śr) 17:07

pisze coś o logonxp.exe

No to taki duży jest problem iść do sąsiada/kolegi i u niego ściągnąć program memtest?

To możesz uruchomić awaryjnie z uruchomieniem sieci

  • albo awaryjnie bez sieci i zwiększ SWAP - plik stronicowania

Mem test nic nie wykazał.Komputer NADAL piszczy przy włączaniu i wyłąnczaniu komputera

Podaj jaki masz bios w takim razie, ilość dźwięków i czy są długie i krótkie. Np. będzie 1pisk krótki, przerwa i 2 długie, to piszesz 1krótki pauza 2długie. Pomoże to nam dowiedzieć się dlaczego piszczy, bo w ten sposób prawdopodonie coś nie tak jest z Twoim sprzętem i tymi piknięciami bios właśnie sygnalizuje co…

pikania jest dużo (mogę policzyć). Są bardzo szybkie. BIOSA sprawdzę jeszcze dziś. Teraz muszę iść na spotkanie.

Dodane 27.01.2011 (Cz) 17:01

Mi pisze w wersji BIOS’U tak:

Version 4.31.20.34.19

Niestety pikań jest tyle, że nie mogę ich policzyć.

Dodane 27.01.2011 (Cz) 18:15

Ok. Dałem przywracanie systemu i wszystko jest ok. Dziękuję z całego serca tym co odpowiadali, pomagali na tym wątku, to oni są prawdziwymi informatykami :!: