Pliki .exe nie otwierają się po formacie


(Adi937) #1

Jak w temacie, po wykonaniu formata na laptopie nie działają żadne instalki programów exe. Dziwne jest to, że sterowniki, które miałem nagrane na płycie CD normalnie się otwierają i instalują. System operacyjny Windows 7 Home Premium.

OTL - http://www.wklej.org/id/1009995/

Plik Extras.txt wygenerował mi się za pierwszym razem, usunąłem go, po czym przy kolejnych skanowaniach już sie nie generuje (ściągałem ponownie plik OTL.scr i to samo)

Z góry dzięki za pomoc.


(Zeus__) #2

Własne opcje skanowania / skrypt i wklej

wykonaj skrypt

Nie widzę nic takigo podejrzanego ale proponowałbym wykonać pełny skan dr. Web Cure it tylko świeżo ściągniętym ze strony internetowej.

A co zmusiło Cię do przeinstalowania systemu ? Brakuje jeszcze pliku Extras proszę to uzupełnić zamieścisz po skanowaniu podaj wynik czy coś znalazł i Extras zobacz tutaj

KLIK


(Adi937) #3

Wykonanie Twojego skryptu pomogło. Wszystko co do tej pory ściągnąłem instaluje się bez najmniejszych problemów. Dzięki wielkie za pomoc.

Pojawił się kolejny problem, gdyż to samo, w tym samym czasie zaczęło dziać się na drugim laptopie (przy próbie instalacji z pliku exe wyskakują komunikaty typu "File is corrupt...", "Plik źródłowy jest uszkodzony..."), jednak tam już niestety wykonanie tego skryptu nie pomaga. Poniżej przedstawiam logi z drugiego laptopa:

Extras - http://www.wklej.org/id/1010515/

OTL - http://www.wklej.org/id/1010516/

Z góry dzięki jeszcze raz za pomoc.