Pliki instalatora nie dają się skopiować [XP Home SP2]

Cześć,

chciałem przeinstalować system na moim netbooku Fujitsu M2010, bo już ma ponad 3 lata i zaczynają się z nim dziać dziwne rzeczy.

Ale napotkałem na problem. Z płytki z oryginalnym systemem, którą dostałem od sprzedawcy zrobiłem bootowalnego pendriva.

Jednak instalator po stworzeniu listy plików do skopiowania, przy próbie kopiowania każdego pliku - jeden po drugim! - krzyczy, że wystapił błąd.Ponowna próba skopiowania tych plików nic nie daje, a kiedy każę mu go pominąć, natychmiast pojawia się problem z następnym i tak dalej…

Pendriva robiłem czterema różnymi programami, sformatowanym systemami plików FAT, FAT32 i NTFS, ale zdaje sie, że nie ma różnicy. Próbowałem po prostu skopiować pliki z płyty na pendriva, ale to też nic nie daje.

Do tego nie moge wywołać wiersza poleceń, żeby po prostu sformatować dysk.

A żeby było jeszcze śmieszniej poprzedni system uległ uszkodzeniu, windows zgubił jakiś plik niezbedny do jego uruchomienia i stoję w miejscu…

W swoim życiu zainstalowałem dziesiątki XP’ków, ale z czyms takim sie jeszcze nie spotkałem…

Co mogę zrobić, żeby postawić ten system od nowa, najlepiej wcześniej formatując dysk?

Wychodzi na to, że ta płyta z której masz pliki jest uszkodzona i przez to sypie błędami. Nie masz innego wyjścia jak zdobyć inną płytę i z niej zainstalować system.