Pliki konfiguracji

Wczoraj dałem siostrze posiedzieć na komputerze (jaki to ja wspaniałomyślny :mrgreen: ) posiedziała … rano sobie włanczam komputer sprawdzanie dysków … sprawdziło się loguje się do mojego konta wpisuje hasło i pojawia się Blue Screen komunikaty PAGE_FAULT_IN_NONPAGEP_AREA 0x0000000 (0xbb8b34000, 0x0000001, 0x855595eb, 0x00000000) takie komunikaty teraz pytania:

gdzie bazują pliki haseł, histori, zakładek w Firefoxsie ?

myślę że w C:/Documents and Settings/fenek/Ustawienia lokalne/Dane aplikacji/Mozilla/Firefox/Profiles i całą zawartość Profiles przekopjować :slight_smile:

gdzie bazują profile tlenu ?

myślę że w C:/Program Files/Tlen.pl/Profiles/fenek (mój profil)

gdzie bazują adresy serwerów FTP w Total Commanderze ?

tutaj nie wiem :slight_smile:

i czy jak dam 20 Gb na Windowsa XP Professional to będzie dobrze (moim zdaniem wyśmienicie)

Proszę o odpowiedź :lol:

jeśli chodzi o TC to skopiuj cały folder najlepiej.

jeśli chodzi o partycję pod XP to powinna wynosić ok 5-7 Gb (tak mi wmawiał na studiach prof. od inf.) i to jest w sam raz - 20 Gb to za duzo - pewnie będziesz chciał instalować tam gry - lepiej robić to na oddzielnej partycji :slight_smile:

Ja-shu oto chodzi że ja nie gram często fakt czasem lubie sobie odpalić na 15 - 20 minutek soldata lub Silkroada:) chodzi mi o to że mam siostre (szkodnik) co robi sobie na pulpicie zbiorowisko ostatnio znalazłem tam 4 filmy :mrgreen: mam narazie Windowsa na partycji 7 Gb ,ale to dla mnie zamało :slight_smile: na Samsungu 20,4 Gb chce dać cały system i będzie lux :slight_smile: z partycjiami nie będzie problemu :slight_smile: