Pliki, których sie nie da usunąc (aspnet.msp)

Witam. Więc tak po temacie, w którym prosiłem o pomoc w tym czemu nie idzie zainstalować DirectX’a, i w którym nikt mi nie odpisał rozpoczynam nowy wątek z pytaniem dlaczego nie potrafię usunąć tych plików->http://img37.imageshack.us/img37/48/1img.jpg. To ma chyba coś wspólnego z tym .net Framework, lecz ja sam nie wiem co to jest, gdzieś sie to zaplątało podczas aktualizacji chyba. Próbowałem naprawić system poprzez płytkę wina, ale o dziwo w ogóle nic nie chciało zadziałać -.- . Te pliki próbowałem także usunąć z trybu awaryjnego z administratora, ale nic. Próbowałem jakoś wyłączyć zabezpieczenia, ale na stronie Microsoftu są podane takie terminy, których nie widać u mnie np: wchodząc na właściwości folderu powinna tam być zakładka “zabezpieczenia” czy coś takiego, ale takowej nie ma.

To wszystko jeśli o czymś zapomniałem dopisze. Mam nadzieje, że ktoś mi pomoże na tym jakże zaawansowanym forum ^^.

A tym próbowałeś:Unlocker,krótka instrukcja w opisie programu.

Tak niby program pomógł, ale usuwa pliki w 3 min, albo dłużej. Narazie usunąłem 2 ;/. OK dzięki za pomoc gdyby jeszcze coś było nieteges to napisze.

Może przed instalacją nowego DirecktX użyj tego programu do usunięcia pozostałości po przedniku:Klik,przeczyść rejestr Ccleaner,następnie zrób restart i zainstaluj świeżą wersję,na pulpicie utwórz folder np.“DirecktX”,wskaż go instalatorowi jako miejsce instalacji i wypakowania składników,jak się wszystko uda to przeżuć już pełny folder do “program files”,zawszę tak robię i nigdy nic nie “krzaczyło”.