Pliki .mpg - odwrotka

(Kam) #1

Cześć. Ściągnąłem z internetu jakieś najnowsze kodeki i teraz filmy (w zasadzie wszystkie) pokazują mi się "do góry nogami". Wiecie jak to zmienić?? Mimo, że mam zanzaczone otwórz za pomocą AllPlayer 2 to i tak otwiera mi Windows Meadia Plyer'em 9. Nara

(lazikar) #2

A nie ma w kodekach opcji odwrócenia wyświetlania filmu. Napisz może co to za kodeki. :smiley:

(Mkoziolek) #3

Kamiennikl, miałem ten sam problem,

po prostu gryzły sie kodekpaki i objaw był ten sam,

nie chciało mi sie specjalnie zgłębiać problemu więc ponieważ odtwarzało mi filmy na pozostałych kodekach odinstalowałem ostatni który wgrałem i wszystko wróciło do normy.

Przepraszam za ogólnikowość tego posta ale problem miałem dosyć dawno i już nie pamiętam co z czym konfliktowało a jak wspomniałem nie chciało mi się w tym grzebać i poszedłem na łatwiznę.

Jeżeli chodzą ci filmy na pozostałych kodekach to spróbuj mojego sposobu, jeżeli nie to przykro mi ale nie mam lepszego pomysłu.

Pozdrawiam

Marco

(Dark MooN) #4

Najlepiej usuń wszystkie dotychczas zainstalowane kodeki.Ściągnij: "ACE Mega CoDecS Pack" http://acemcp.uw.hu/

Są to wszystkie kodeki w jednym po zainstalowaniu tego pakietu wszystko powinno Ci chodzić ...

(Karolmroz) #5

Tak właśnie zrób. Twój problem wynika z tego, iż nie odinstalowałeś poprzedniego zbioru kodeków i wgrałeś nowe, które się "pogryzły" powodując że obraz jest odwrócony. Musisz odinstalować poprzedni zbiór kodeków.