Pliki muzyczne WPL - konwersja do MP3 jakim programem?

(PasjonatLeonaWachholza) #1

Mam prośbę i mały problem.

Posiadam trzy utwory Garlanda Jeffreysa legalnie pobrane z Jego strony,ale są one w postaci pliku WPL.

Próbowałem je przekonwertować do postaci MP3 za pomocą darmowego Oxelona,ale nic z tego,bo ten format nie jest obsługiwany.

Podobnie program Absolute Audio Converter w ogóle nie widzi w folderze tych plików WPL.

Czy istnieje jakiś program,którym da się tę czynność wykonać?

(system) #2

http://www.dvd-ipod.biz/wpl_to_mp3.html oraz http://hotdownloads.com/trialware/downl ... iate=65158

(PasjonatLeonaWachholza) #3

Dzięki.

Wszystko pięknie,ale pojawia się komunikat - "The system cannot find the file specified".I co z tym zrobić ???????

(Maha) #4

Plik .wpl nie jest stricte plikiem audio, jak np: mp3, czy aac. Jest to playlista Windows Media Player 9 i zawiera info, gdzie właściwe pliki audio się znajdują. Teoretyzuję, ale spróbuj otworzyć ją np. w notatniku albo wrzuć do WMP9, kliknij prawym na utwór i wybierz "Przejdź do pliku", czy coś w tym stylu.

(PasjonatLeonaWachholza) #5

Tak - wiem,że to nie jest typ pliku muzyczny - ogólnie tak napisałem,ale próbowałem go otworzyć innym programem Media Monkey i też lipa.

Kombinowałem jak go tutaj zmienić w plik MP3 i nic mnie się kurde nie udaje. :smiley:

WMP także nie odtworzę,bo zmieniłem lokalizację pliku.

Ale dzięki za informacje.

(system) #6

Do programu, który poleciłem jest taka instrukcja:

"Przeciągnij plik .wpl na Mini Stream Ripper (MSR) na niebieskie pole. MSR będzie ładować pliki automatycznie. Poza tym możesz kliknąć na przycisk Load po lewej ekranu MSR jest, aby otworzyć ekran Loading pliku.

Następnie kliknij przycisk "ok", aby załadować plik .wpl.

Jeśli strumień został pomyślnie załadowany, otrzymasz komunikat "naciśnij" Start ", aby rozpocząć zgrywanie. Jeśli nie, dostaniesz komunikat o błędzie. Kliknij przycisk Start na prawo od ekranu Mini-stream Ripper do rozpoczęcia zgrywania."

(PasjonatLeonaWachholza) #7

Tak też zrobiłem,ale pojawił się komunikat,który napisałem wyżej.

Program ciekawy,bo widzi te pliki WPL,ale do startu,by konwertować je do postaci MP3 nie dochodzi.

(Maha) #8

Zmieniłeś lokalizację pliku .wpl, czy plików audio, których położenie/adresy on zawiera? Masz je na dysku? A może .wpl prowadzi do plików w internecie (streaming jaki?) i dlatego Ci ich nie znajduje. Próbowałeś otwierać .wpl w notatniku?

(PasjonatLeonaWachholza) #9

Te pliki WPL mam na dysku w katalogu muzyka,bo tam je przeniosłem.Natomiast,gdy chcę otworzyć ten plik notatnikiem to notatnik w ogóle tego pliku w tym katalogu - folderze z muzyką nie widzi.

-- Dodane 15.08.2011 (Pn) 14:58 --

Przeboleję jakoś te 3 utwory. :smiley: