Pliki nie pobierają się do końca

Mam problem z pobieraniem plików, gdy plik ma np. 300MB, pobierze się pewna część pliku i pobieranie jest “ukończone”, próbowałam pobierać z różnych serwerów (rapidshare, hotfile, filesonic itp.) na różnych przeglądarkach (Chorme, Firefox, IE) i na każdym to samo, tylko że na Chrome pobieranie po prostu staje w miejscu, mimo, że szybkość transferu jakaś tam jest, nie ściąga ani bajta. Próbowałam pobierać akceleratorami (jdownloader, star downloader DAP i jeszcze jakieś inne), ale szczerze mówiąc nie bardzo mi coś z tego wyszło, chyba za głupia na nie jestem, bo pobierały się pliki html po pare kb, zamiast, tego co miało się pobrać (rar). I dotyczy to w sumie większości ściąganych plików.

Mam nadzieję, że pomożecie mi znaleźć jakieś rozwiązanie, bo mi się skończyły pomysły.

Najpierw przeczytaj cały wątek związany z JDownloader:

http://www.dobreprogramy.pl/JDownloader … 13327.html

Dzięki za link do jdownloadera, ale juz go mam a w komentarzach nic ciekawego nie ma

Odpowiedziałeś na mój post po 41 minutach. Komentarzy do wspomnianego wątku są 32 strony. Oznacza to, że na przeczytanie jednej strony i ocenienie jej wartości wystarcza Ci poniżej 1,5 minuty…

Po co Ci porady, skoro masz je gdzieś?

Przeczytałam komentarze zanim pobrałam ten program, a w momencie gdy zakładałam wątek już go miałam. Czasem trudno pomyśleć. Zresztą, nie każdy musi wolno czytać.

Dodane 29.08.2011 (Pn) 10:48

Przeczytałam komentarze zanim pobrałam ten program, a w momencie gdy zakładałam wątek już go miałam. Czasem trudno pomyśleć. Zresztą, nie każdy musi wolno czytać.