Pliki nie pobierają się do końca


(Danielmiki1991) #1

Witam wszystkich! :slight_smile:

Mam dość dziwny problem.. Mianowicie posiadam usługę Neostrada do 10Mb i posiadam modem SagemCom F@st 2704 ADSL który dostałem w zestawie. Prędkość neostrady jest taka jak powinna być więc to nie jest problem związany z prędkością łącza. Problem polega w tym ze podłączyłem go standardowo przez kabel Ethernet i na początku wszystko było dobrze a teraz nie które pliki z rozszerzeniem exe nie chcą się pobrać do końca tzn. zostaje dosłownie 1-2 mb do pobrania i stan pobierania się zatrzymuje.. Skoro na początku było ok a teraz jest taki problem to pomyślałem sobie ze być może jest to wina moje baaardzo starego systemu, więc zrobiłem format, ale niestety nic nie pomógł nadal jest ten problem i teraz nawet nie mogę pobrać wszystkich sterowników.. :frowning: Dziwi mnie fakt taki ze na drugim komputerze który jest tak samo podłączony przez kabel sieciowy jest tak samo a gdy podłącze się przez Wi-fi na lapku siostry to takiego problemu nie ma, wszystkie pliki exe się pobierają do końca.

Bardzo proszę o pomoc. :slight_smile:


(roobal) #2

Jakie systemy działają na komputerach? Sprawdzałeś czy kabel nie jest uszkodzony? To jest kabel prosty czy krosowany? Sprawdzałeś czy problem występuje na innym porcie przełącznika w routerze? Czy komputery, na których występuje problem możesz podłączyć bezprzewodowo i jeśli tak, to czy pliki pobierają się bez problemu? Jaki masz router? Nie brakuje Ci miejsca na dyskach?


(Danielmiki1991) #3

Mam modem SagemCom F@st 2704 ADSL który pełni tak samo funkcje routera Wi-fi ( na pudełku napisali ze to modem ), działa on na każdym systemie operacyjnym, Kabel jest cały, nigdzie nie załamany itp. jestem świeżo po formacie więc mam dużo wolnej przestrzeni dyskowej.

A jak sprawdzić czy tak sie dzieje na innych portach przełącznika ?


(roobal) #4

Ale nadal nie napisałeś jakie masz systemy.

Przełączając kabel w inny port LAN, jeśli takie są. Brak z twojej strony odpowiedzi na resztę pytań.