Pliki nie pobierają się do końca

Witam. Mam taki problem. Nieważne jaki plik pobieram zostaje dosłownie 0,1 mb do konca i zwiecha. Zaczyna spadac predkosc do 4,1 kB i wyskakuje błąd pobierania (opera). Sprawdzałem również na mozilli oraz IE 8 (chrome odpada bo nie da sie pobrac). W każdym przypadku jest tak samo. Pod koniec zwiecha. System operacyjny to Windows XP Professional. Dodam jeszcze na koniec ze na tym samym komputerze mam 2 system Win 7 i dziala wszystko bez zarzutu.

Jak pobierasz “Przeglądarkowo” to spróbuj jakimś programem np. :

http://www.dobreprogramy.pl/Internet-Download-Manager,Program,Windows,16192.html Internet Download Manager

http://www.dobreprogramy.pl/FlashGet,Program,Windows,12325.html FlashGet Albo inna podobna bezpłatna alternatywa

Wydaje mi sie ze te programy nie pomogą. jak pobieram origin i aktualizuje sie to nadal nie pobiera do konca. Moze to być wina jakis zabezieczen ? Dodam jeszcze ze na 2 kompie jak tak mialem to cos z frameworkiem 4.0 sie bawłem i w końcu poszło a na tym za h… nie chce dzialać.

Hej,

:arrow: Jakiego oprogramowania antywirusowego używasz?

:arrow: Próbowałeś używać przeglądarkowych rozszerzeń w postaci manadźerów pobierania?

:arrow: Czy przy samym końcu ściągania wzrasta użycie procesora? Jeśli tak, to jaki proces zajmuje czas procesora?

System z najnowszym Service Packiem 3?

Pozdrawiam,

Dimatheus

  1. Bez antywira

  2. W programach (torrenty) próbowałem pobrać i tez pod koniec dosłownie 0,1 mb zostalo do konca i zwiecha

  3. Nie wzrasta zuzycie procesora.

4)oczywiście ze jest sp3

Hej,

Może więc w tym jest problem? Może w systemie działają niepożądane, szkodliwe programy, które blokują określone typy plików. Warto by to sprawdzić instalując i skanując dysk przy pomocy programu Malwarebytes Anti-Malware. Po skanowaniu wrzuć log, by sprawdzić, czy wszystko było oki…

Spróbuj też uruchomić komputer w trybie awaryjnym z obsługą sieci - czy i wtedy pojawiają się problemy z niedokończonym pobieraniem plików?

Pozdrawiam,

Dimatheus

system mial w sobie jakis blad i zainstalowalem inny i wszystko działa poprawnie

Hej,

A może jakieś dodatkowe szczegóły? Na jaki system zmieniłeś?

Pozdrawiam,

Dimatheus

Taki sam ale tylko ze był bez tych wszystkich update’ów

kamilxd662 ,

Proszę o kontakt na PW.