Pliki o rozszerzeniu avi

witam

Ściągnołem z netu film o rozszerzeniu avi i drań nie chodzi. Do tej pory nie miałem takich problemów. Po zainstalowaniu kodeka real media ruszyła tak jakby reklama czy też zwiastun filmu ale sam film nie bo ta reklama trwała raptem 2 minuty a plik ma objętość 700 mega. No chyba że reklama ma taką objętość. Proszę o pomoc. Jeśli chodzi o kodeki to posiadam zaisntalowane Nimo Codec i ffdshow.

Nie wyskakuje ci zakończeniu wyświetlania tej reklamy/zwiastuna żaden błąd? Jeżeli nie to spróbuj w Media Player Classic i VLC Player, jeżeli nie pójdzie to przyczyną mogą być kodeki ściągnij najlepiej K-Lite Codec bądź

ACE Mega Codecs Pack,największą paczke kodeków :slight_smile: Jeszcze jedno…A w odtwarzaczu jaki masz czas trwania tego filmu…dwie minuty??

Zrobiłem jak pisałeś odtworzyłem to jeszcze raz w media players clasic i szło to 32 sekundy i do góry nogami. Po skończeni poszło od nowa samo. Coś mi się wydaje że ten film to lipa że jak on chodzi w kółko to temu zajmuje to 700 mega.

pozdrawiam

ps. próba w V-player pokazuje błąd a Winamp nie daje rady tylko pokazuje czas trwania 62 minuty :slight_smile: chyba raczej reklam

No to po prostu miałeś pecha ściągając trefny plik :slight_smile: Tak czasami bywa…następnym razem będzie lepiej :smiley:

spróbuj zminić nazwę tego pliku filmowego np. dodając na początku “film” mi to kilka razy pomogło :slight_smile:

ściągnij Allplayera i pozwól mu aby sam dobrał kodeki.

Zapodaj link do tego filmu.

Użyj AVIFix

http://homepage.ntlworld.com/john.kirk2 … avifix.zip