Pliki .part i part.met

witam.

nie znalazłem odpowiedzi w tym FAQ więc zapytam.

czy pliki, które eMuel naściągał do swojego folderu “Temp” - te fragmenty z rozszerzeniem .part, .part.met. lub .part.met.bak moża obejrzeć jakoś?

czy są to jakby zakodowane fragmenty filmów, które można jakoś przerobić na pliki do odtworzenia lub tylko przejrzenia?

w tej chwili nic nie ściągam z eMule, a w “Tempie” zostało mi trochę niezidentyfikowanych fragmentów.

kiedyś ściągałem film, którego obecnie nie ma już w całej sieci nikt, eMule pościągał mi tylko jakies fragmentu, łącznie kilkadziesiąt procent. ale całego filmu już nie ma (jest 0/4 źródeł).

poniewż po ściągnięciu pewnego procenta uaktywnia się opcja “Podgląd” stąd moje pytanie - czy z tych .partów można sobie urządzić podgląd wcześniej.

z góry dziękuję za odp.

avipreview

Jak masz juz kilkadziesiat procent to mozesz mzieic rozszerzeine pliku na avi , mpg czy co tam masz za film i powinno pojsc na wiekszosci odtwarzaczy

Pliki .part można bezpośrednio otwierać przy pomocy VLC , który najlepiej przystosowany jest do radzenia sobie z plikami niekompletnymi. Jednak aby plik udało się odtworzyć musi być ściągnięty jego początek , a przeważnie również koniec.

A avipreview słabo radzi sobie raczej z otwieraniem niektórych kompresji, jak wspomniał _nikt_ lepiej radzić sobie VCL-em

ściągnąłem VLC - przejrzałem trzy pliki, czwarty VLC mi naprawia.

dziękuję za podpowiedzi.

Jesli chodzi o mp3 to ja pliki part przeciagam na playliste w winampie i odtwarza mi tyle ile juz jest zassane.