Pliki "Path" w zmiennych środowiskowych

Witam! To znowu ja.

Czy mógłby ktoś mi podać wszystkie linie Path z swojego komputera? Aby do nich dojść należy:
1.Uruchomić panel sterowania
2.Wejść w "System i zabezpieczenia"
3."System"
4.Po lewej: "Zaawansowane ustawienia systemu"
5.“Zmienne środowiskowe”

I tu, w zmiennych systemowych, powinien być wpis “Path”. Kiedy klikniecie go dwukrotnie to wyskoczy wam okienko z waszymi Pathami, które ja podczas zabawy konsolą systemową jako admin usunąłem. Kliknijcie po prawej “Edytuj tekst…” i wklejcie proszę zawartość tu, w odpowiedzi. Będę bardzo wdzięczny.

które ja podczas zabawy konsolą systemową jako admin usunąłem

huehuehue

Ogólnie path to dość spersonalizowana rzecz, ale jak ma Ci mój pomóc to łap :slight_smile:

C:\Program Files (x86)\IBM\WebSphere MQ\java\lib;C:\Program Files (x86)\IBM\WebSphere MQ\java\lib64;D:\DevStuff\SDKs\jdk7\bin;C:\Program Files (x86)\Intel\iCLS Client;C:\Program Files\Intel\iCLS Client;C:\Windows\system32;C:\Windows;C:\Windows\System32\Wbem;C:\Windows\System32\WindowsPowerShell\v1.0;C:\Program Files\Intel\Intel® Management Engine Components\DAL;C:\Program Files\Intel\Intel® Management Engine Components\IPT;C:\Program Files (x86)\Intel\Intel® Management Engine Components\DAL;C:\Program Files (x86)\Intel\Intel® Management Engine Components\IPT;D:\DevStuff\Tools\maven\bin;C:\Program Files (x86)\PuTTY;D:\DevTools\xampp\php;C:\Program Files\OpenVPN\bin;C:\Program Files\TortoiseSVN\bin;C:\Program Files\nodejs;d:\DevTools\ffmpeg\bin;C:\HashiCorp\Vagrant\bin;C:\Program Files (x86)\Pandoc;C:\Program Files\Git\cmd;C:\Program Files (x86)\IBM\WebSphere MQ\bin64;C:\Program Files (x86)\IBM\WebSphere MQ\bin;C:\Program Files (x86)\IBM\WebSphere MQ\tools\c\samples\bin;D:\DevStuff\Lua\5.1;D:\DevStuff\Lua\5.1\clibs;C:\Program Files (x86)\Skype\Phone;C:\Users\Mateusz.babun;C:\Program Files (x86)\CVSNT;C:\Users\Mateusz\AppData\Roaming\npm;D:\DevStuff\helpers;C:\Program Files\Microsoft VS Code\bin

1 polubienie

Nazwa zmiennej: Path
Wartość zmiennej: %USERPROFILE%\AppData\Local\Microsoft\WindowsApps;
O to Ci chodzi?

1 polubienie

Dzięki i za gifa, i za cenną odpowiedz :laughing:

1 polubienie

Polecam się :smiley:

Dodam jeszcze tylko, że w katalogach o których piszesz muszą znajdować się odpowiednie pliki, a które można znaleźć i ewentualnie zmienić ręcznie poprzez eksploratora plików:
C:\Użytkownicy\nazwa użytkownika\dokumenty
i jak wspomniał @anon84441586 u każdego będą wyglądały różnie.