Pliki systemowe

Powiedzcie mi prosze -bo ja sie nie znam w ogole na komputerach- czy to jest normalne zeby mi sie utowrzyly jakies pliki systemowe jak wchodze w dysk c, niedawno mialam formatowany dysk i po formacie nie mialam tego

Możesz dokładniej?

Jak możesz podaj nazwy plików…

AUTOEXEC.BAT , BOOTFONT.BIN, HIBERFIL.SYS, MSDOS.SYS, NTLDR, CONFIG.SYS, IO.SYS, NTDETECT.COM, PAGEFILE.SYS dwa dni temu mialam formata, jeszcze wczoraj tego nie mialam a dzisiaj juz sa

Hmm… Nie znam się na wszystkim, ale wg mnie normalka… :slight_smile:

ahh to jak dobrze to dobrze :wink: poprostu mnie to zdziwilo ze tak nagle sie pojawilo

Niech te pliki pozostaną na swoim miejscu.

Tak dobrze. Nie kasuj! !!

Masz chyba zaznaczoną funkcję pokaż ukryte pliki i foldery i dlatego je widzisz.

to prawda mam, ale od samego poczatku wiec nie wiem czego ich nie pokazywalo

Mój komputer>Narzędzia>Opcje folderów>Widok

i w Ustawieniach zaawansowanych zaznacz kratkę przy:

  • ukryj chronione pliki systemu operacyjnego

  • nie pokazuj ukrytych plików i folderów

OK

a dlaczego jak zaznacze zeby mi nie pokazywalo tych ukrytych plikow i folderow za kazdym razem kiedy wlacze komp. od nowa mi sie pokazuja? i od nowa musze zaznaczyc. Co mozna z tym zrobic?

kasiulka_29 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif