Pliki uszkodzone i inne błędy

Otóż mam taki problem.

Gdy ściągam jakikolwiek plik pisze, że jest uszkodzony (muszę teraz ściągać na torrentach przez azureusa, bo wtedy o dziwo działa wszystko…).

Ponadto filmiki na youtube albo się tną, albo nie wczytują, gry na armorgames nie chodzą,

a megavideo się nie wczytuje. Robiłem reinstalke firefoxa, instalowałem opere, próbowałem z internet explorerem,

reinstalowałem flashe i jave i nic.

Następnie wziąłem już rozpakowaną wersję firefoxa od kumpla i o dziwo wszystko działało oprócz ściągania plików,

bo nadal był komunikat:“file is corrupt”…

Po jakimś czasie (pare dni) youtube zaczął się rozwalać, filmy i gry nie działać i znowu jak na początku.

Zrobiłem więc formata kompa i sytucja się powtórzyła…

Na początku tylko “file is corrupt”, a następnie cała reszta.

Dodam, że cały czas miałem zainstalowanego antywirusa (Avira AntyVir) i aktywnego.

Ciągle się aktualizował i często robiłem skany… Nie znalazło żadnego wirusa.

Nigdzie nie znalazłem takiego przypadku jaki ja mam, więc jesteście moją ostatnią nadzieją.

Proszę pomóżcie :frowning:

Może po prostu przeskanuj dyski , sprawdź czy są jakieś błędy… ;]

Błędów nie ma… :frowning:

Spotkałem się niedawno z czymś podobnym ale przy instalacji byle czego wyskakiwały takie błędy. Sprawdź pamięć RAM programem MemTest.

Podaj markę i model zasilacza, może podaje złe napięcia np. na pamięć.

Części od komputera dobrze działają ze sobą. Mam jednak taką teorię, że to przez windows tak się dzieje. Możliwe to jest? :smiley:

Dodane 07.05.2010 (Pt) 20:48

Pojawiła się nowa wskazówka :D. To nie wina windowsa bo próbowałem z windows 7 i nic :). Za to ja i mój brat jesteśmy podpięci do neta przez tego samego rootera (netgear dg834g). Gdy przyjechał do domu i włączył neta miał dokładnie te same problemy… A teraz pytanie. ■■■??? !!