Ploty dla tubylców [wydzielone]

No wiesz, u mnie za oknem jest ulica i park. U teściowej za oknem pole. U siostry też ulica i pole. A u Ciebie co, dwór??? Królewicz widzę …

Ja za domem moge z “małym” w lecie an wierzchu latac, nie maszans, żeby ktoś zobaczył. Teraz troche nie bardoz bo umarźnie :stuck_out_tongue:

To róz posladki i idz gdzies dalej kawałem dalej od drogi każde wyjście an dwór dobrze robi jak forum wkurza :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ale weź pisz po polsku…
:wink:

I nie po polsku i nieładnie…

To gwara lubelska :stuck_out_tongue:

jooo, szajsen fafluchten banditen. A ponoć mieli nas “odniemczyć” kurna twa a jo ostatnio widzioł jak ino jedna dziewka na Śląsku w TV normalnie po nemecku zapitalała…
To w końcu my Polaki czy nie?

A śląski to nie je niemiecki?? :stuck_out_tongue:

Będzie jak zaczną po tej stronie Odry płacić tyle ile jest ale w € wtedy będą już nemcy…

nie je

Mi to rybka, moga szprechac i po Turecku i Arabsku, aby wiekszymi złodziejami jak niemcy nie byli.

■■■■, sobie wypraszam! Jeszcze w życiu nikogo nie okradłam!

Zawsze musi być pierwszy raz to je jak z seksem :stuck_out_tongue:

spoko, ale nie z tym :wink:
znaczy z “kradziejstwem”.

Dziewictwo tez ukraść można :smiley: Szczególnie w tej epoce w jakiej żyjemy.

Nie wiem, nie posiadam. Już :stuck_out_tongue: Skradzione dawno temu :smiley:

To co sie chwalisz?? :stuck_out_tongue: Ukradł sprzedał na Allegro :stuck_out_tongue: Gorzej jak na eBAyu za Euro :stuck_out_tongue: To tak jak na TVN w Szpitalu z 500+ dziewczyna “Drugie dziecko to bedzie tysiak na czysto” :stuck_out_tongue: - Biznes is life :stuck_out_tongue:

Śmichy hihy, ale z tym 500+ to makabra jakaś. Ostatnio słyszałam tekst, że gość ma robotę dobrze płatną do końca życia… bo machnie swojej babce jeszcze parę dzieciaków, a państwo ich będzie utrzymywało. A mają już szóstkę… ona nie pracuje, on chleje jak durny i ją naparza, że fioletowa łazi. Patologia taka miejscowa. I tak ją pompuje tylko tymi dzieciakami… co rok to następne.

Jeszcze ona zyje?? :stuck_out_tongue: Może mało śmieszne, ale ona już chyba przy porodzie naturalnie znieczulona.

Ledwie. Widziałam ją na ulicy kiedyś… szoking max! Wrak człowieka, a babeczka może z 30 lat ma. Albo i mniej.

Ona ma coś z głową czy tylko udaje?? Dlaczego od niego nie spada przeciez on gorszy od zwierzecia.

Iś auch - szajse!!!
ale u niemców zawsze mi wmawiali że heute gestohlen morgen in polen


A z tym 500+ to cicho już bądźcie bo jak się Araby doczytają to zobaczycie co będzie… kuna mać!
Teraz sobie wyobraźcie jakiegoś Araba co ma 5 żon + na każdą po 10 dzieciaka.
Ile wtedy 500+ by było?
5 x 9 x 500zł ???