Plugin-container.exe firefox 50.1.0

Witam jak usunąć problem z plugin-container.exe w firefox 50.1.0 bo do starszych wersji znalazłem sposób a do wersji 50.1.0 nie mogę znaleźć

Jaki problem?

Zawiesza się grzeje się cały komp i wywala okno z błędem  plugin-container.exe

Dalej niewiele wiemy. Wydaję mi się, że możesz najzwyczajniej w świecie przeinstalować firefoxa :slight_smile:

Przeinstalowałen Firefoxa nawet cały system odnowa wgrałem sterowniki od karty graficznej też mam aktualne

Container exe, to pojawia się zawsze, gdy chcesz korzystać z flasha. Nie wyskakuje proces podczas oglądania filmow na YT, gdy działa html5.

Nie przeskoczysz containera. Zdawało Ci się, że wyłączyłeś wcześniej, ale to była iluzja, gdyż kontener flasha był włączany w proces Firefoxa. To była tylko zmiana tego, co widzisz. Po ustawieniu wszystkiego w about:config dom.icp na false powodowało, że nie było osobnego procesu container.exe, tylko proces tego plugina był w głównym procesie Firefoxa. Usunięcie containera z lokalizacji zainstalowanego Firefoxa - całkowicie uszkadzało Firefoxa, czyli nie uruchomisz przeglądarki.

Container, to na razie podstawowa obsługa Firefoxa i nie jest ważne, czy proces containera widzisz jako osobny w menadżerze zadań, czy widzisz tylko jeden proces Firefoxa dodatkowo obciążony podczas oglądania filmów - to kwestia wizualna do wyboru. Błąd plugina w osobnym procesie nie uwalał procesu głównego Firefoxa, gdy jest widoczny jako osobny. Tak jest rozsądniej. Było nawet ustawienie - uruchamiaj wtyczki w osobnym procesie - całkiem bezpieczne rozwiązanie.

Nie ma sensu walczyć z Firefoxem, gdyż błędy containera wynikają bezpośrednio z flash playera. Idąc dalej tym tropem, to błędy innych aplikacji od adobe, błędy javy, jakichś zabezpieczeń - powodują problemy z flashem, a Ty tylko chcesz mieć wygodne oglądanie treści flashowych w przeglądarce, czyli filmów, gierek internetowych…

W nowych wersjach FF dużo ustawień znikło już, a niektóre w about:config nie działają.

Zapowiedziany jest koniec flasha w przyszłych wersjach Firefoxa.