Plugin dla przeglądarki do sterowania głośnością

Witam!

 

Szukam programu bądź pluginu do dowolnej przeglądarki, który sprawi, że filmy w odtwarzaczu flash będą głośniejsze niż są. Chociaż wiem że to flash jest jeden jedyny… Być może coś takiego istnieje. Wiem że w OpenSuse jest w systemie plugin co zwiększa głośność całego audio. Czy coś podobego jest do Windows?

 

Pozdrawiam

Wycisz inne dźwięki w systemie i po sprawie.

Od biedy możesz przecież pobrać ten film w MP4 i odtwarzac go w VLC i tam podbić sobie glośność

Do Firefoxa jest dodatek smplayer view. Przydatny, gdy się ma odtwarzacz smplayer (ja pobierałem na DP), to video z YT i z innych stron odtwarzane są w oknie smplayera, który jeszcze ma wbudowaną wyszukiwarkę YT. To takie zintegrowanie smplayera z Firefoxem, a wtedy głośność, to tylko drobna kwestia. Wystarczy suwakiem w trayu dać do góry, ile fabryka dała… W opcjach daje się większe maksymalne wzmocnienie audio.

U mnie w opcjach Firefoxa, w zakładce aplikacje, smplayer jest domyślnym odtwarzaczem wszystkich plików video i audio. Mnie tam za głośno nie interesuje, ale wygodę mam z oglądaniem…