Plus: Jak przeslac pewna kwote na inna karte

Witam,

Mam karte w plusie i chce komus przeslac np. 2 zł na jego konto.

Wiem, ze jest to mozliwe, ale nie wiem co trzeba wpisac :stuck_out_tongue:

Ps: Czy działa to w MixPlusie.

Pozdrawiam

cytat ze strony simplus.pl :

"Teraz, jeśli chcesz zasilić komuś konto, możesz to zrobić przelewając część środków ze swojego konta Simplus. Wystarczy tylko wysłać SMS-a.

O co chodzi?

Teleprzelew to nowa usługa, dostępna dla wszystkich użytkowników Simplus. Dzięki niej jeden użytkownik może przekazać część swoich środków pieniężnych (liczonych w pełnych złotych) na konto drugiego użytkownika.

Jak skorzystać?

Aby skorzystać z promocji, osoba przekazująca pewną kwotę musi wysłać SMS pod numer 5511 w treści wpisując: P X yyyyyyyyy (gdzie P oznacza komendę Usługi, X oznacza wysokość kwoty Teleprzelewu w pełnych złotych a yyyyyyyyy oznacza numer telefonu osoby przyjmującej przelew).

Po wysłaniu każdego zlecenia realizacji Teleprzelewu, przekazujący otrzyma od operatora wiadomość SMS z prośbą o potwierdzenie realizacji Teleprzelewu. Aby sfinalizować realizację Teleprzelewu użytkownik musi w ciągu 15 minut wysłać wiadomość o treści TAK na numer 5511.

Jednorazowo osoba przekazująca środki może dokonać Teleprzelewu na kwotę wyrażoną w pełnych złotych z przedziału od 1 do 20 zł. W ciagu 30 dni łączna kwota Teleprzelewów, zarówno odbieranych jak i wykonywanych nie może przekroczyć 20 zł.

Po wykonaniu Teleprzelewu, stan konta osoby przekazującej nie może być niższy niż 3 zł.

Zasilenie teleprzelewem nie przedłuża terminu ważności konta.

Ile to kosztuje?

Koszt wysłania wiadomości SMS na numer 5511 wynosi 5 groszy z VAT. W przypadku gdy osoba przekazujaca znajduje się w roamingu do tej opłaty doliczony jest należna opłata za wiadomość SMS wysłaną w roamingu zgodnie z cennikiem"

w ofercie mix plus to nie działa niestety. pozdrawiam