Plus LTE 30 GB wraz z tabletem

Witam,

 

Potrzebuje jakiegoś dobrego internetu mobilnego.

Zauważyłem, że plus ma internet 30 GB LTE za 30 zł + tablet gratis. Ciekawi mnie też, co się dzieje po wykorzystaniu tych 30 GB.

Co sądzicie o tym rozwiązaniu ? Opłaca się?

http://www.plus.pl/internet-lte

Jesteś z tych, którzy podpisują umowy nie czytając ich i regulaminów, które w nich obowiązują? Wszystko jest w plikach pdf na stronie, którą sam podałeś (kliknij “Szczegóły oferty”)

 

 

PS. prawdopodobnie jest wąski “lejek” po wykorzystaniu limitu 30 GB.

To jest tablet/laptop na raty, tańszy i lepszy sprzęt znajdziesz w normalnym sklepie. 

A i oferta na internet znajdzie się lepsza np. Nju 40GB za 29zł.

@Cedar

 

Wskaż mi gdzie napisałem, że podpisałem umowę? Czy ja cokolwiek zakupiłem?

Jedynie zastanawiam się nad zakupem, pytam, bo kto pyta nie błądzi :slight_smile:

No ale cóż, mamy tutaj Rycerza informatyki, specjalisty ds. Internetu, internetu, dzięki… w sumie poprosiłbym Cię o autograf :slight_smile:

 

@Piotrek2255,

W jakim sensie na raty? Dodatkowe opłaty są naliczane do tej kwoty która została podana tzn(29,99) + cena tabletu w ratach ?

 

Co to Nju, ludzie piszą, że internet wcale nie jest taki dobry(w kontekście transferu)
 

No przecież masz na stronie przy urządzeniu “opłata miesięczna”, do tego doliczasz 30zł.

 

 

To sobie lepiej poczytaj co piszą o Plusie, to od razu ci się odechce.

Pokaż gdzie napisałem iż uważam, że coś kupiłeś/podpisałeś.

 

Szukasz kogoś kto przeczyta/przeczytał zapisy umowy za ciebie bo tobie się nie chce chociaż masz je “przed nosem”

 

Zdziwiony?

Wszystko jest na tej stronie, którą podałeś, nawet klikać za bardzo nie trzeba tylko trzeba troszkę chcieć coś zrobić samemu a nie wysługiwać się innymi.

Pomogę Ci: http://www.plus.pl/tablety-laptopy?deviceTypeCode=TAB&processSegmentationCode=PLIN0.IND.NEW.POSTPAID.DATA&marketTypeCode=IND&offerNSICode=ILRSI24B&contractConditionCode=24A&tariffPlanCode=IML1E&positionFilterCode=&instCode=RP24# ciekawe czy teraz to zauważysz.  

 

Jesteś idealnym obiektem docelowym marketingowców - myśli (?) po a nie przed (i nie pisz znów , że w tym celu założyłeś wątek, bo nadal nie rozumiesz tych zasad)