PLUS LTE - Wykaz bieżącego użycia

Witam, potrzebuję pomocy. Podpisałem umowę na internet w plusie (20 gb + 10h korzystania z youtube w jakości 360p i 50gb do wykorzystania od 1:00 do 7:00), podpisałem to dopiero, kiedy w 3 różnych salonach plusa zostałem zapewniony, że logując się na plus online można kontrolować wykorzystanie danych. Jednak albo jestem totalnie ślepy, albo jak usłyszałem od jednego z techników na infolinii, plus po prostu tego nie udostępnia (“nie mamy narzędzi” - skoro nie mają, to skąd wiedzą kiedy limit zostaje wyczerpany?). Czy jest jakaś opcja sprawdzenia tego? (tak jak to rzeczywiście powinno wyglądać na podstawie oferty - 10h youtube, strony www bez limitu) No ale kończąc mój ból dupy - czy sądzicie, że to są wystarczające argumenty do zerwania umowy i co w ogóle sądzicie na temat?

Jeśli masz możliwość internetu stacjonarnego to weź tym **** znaczy się też mam plusa i nie mogę sprawdzić danych (zużytego limitu). Pobierz jakiś program do sprawdzania limitu z dobrych programów :slight_smile: nie pamiętam nazwy ale tylko że ikonka ma szare tło a na niej wykresy xd networx coś w tym stylu

___________________________________________________________________________________________

Wygwiazdkowanie jednej litery w słowie nie czyni z wulgaryzmu akceptowalnego słowa. Kolejne takie kwiatki będą skutkować odpowiednim prezentem regulaminowym.

Podepnij sam modem do USB i zainstaluj oprogramowanie, tam będziesz miał zużyte megabajty.