Plus oferta smartfonowa Internet

Otóż mam pytanie jak wyłączyć tą ofertę smartfonową w mixplusie, ponieważ ostatnio kupiłem telefon ikoszt pakietu 10 zł za 31 dni

pobierany jest automatycznie

z każdego doładowania Kwotą Minimalną.

A mi ten internet jest w ogóle nie potrzebny.

A pieniądze idą w błoto.

Polecam na następny raz przeczytać, to co się podpisuje :wink: Podpisując zobowiązanie w Mixplusie na ofertę smartfonową prawdopodobnie nie masz możliwości rezygnacji z tego cyklicznego pakietu internetowego do czasu, gdy wykonasz wszystkie obowiązkowe zasilenia konta, bo wielkość tego pakietu (czy to będzie 300, 500 czy ile tam MB) zależy od kwoty minimalnej doładowania… czyli pakiet dezaktywujesz - a raczej w Plusie sami dezaktywują Ci go - dopiero jak wykonasz wszystkie obowiązkowe zasilenia daną kwotą minimalną na które się zobowiązałeś biorąc telefon :stuck_out_tongue: Zresztą poczytaj regulamin takiej promocji (paragraf 4: OFERTY SPECJALNE -> punkt 2 i ewentualnie 10):

http://www.plus.pl/indywidualna/MixPlus/NowiKlienci/PromocjeDlaNowychKlientow/DuchTaniegoInternetu/regulaminy/Zjawiskowe_Smartfony_Oferta_Smartfonowa_w_Plusie_Mix.pdf

Porównaj to z papierami, które otrzymałeś os Plusa, jeśli masz u siebie taki zapis no to lepiej zostaw ten pakiet w spokoju :razz:

Choć w sumie możesz spróbować jakoś wyłączyć ten pakiet, jak znajdziesz jakiś kod do tego celu. Jak się nie uda wyłączyć, to i tak nic się nie stanie i będzie sobie ten pakiet dalej aktywny, a jeśli jakimś cudem go wyłączysz, to w najgorszym przypadku Plus uzna, że złamałeś zawartą z nimi umowę i naliczy Ci karę umowną (do sprawdzenia na papierach otrzymanych od Plusa) :roll:

Hmmm, a ta taryfa w Mixplusie ma jakąś nazwę? Możesz ją podać?

Sprawdź warunki umowy - może być w niej zawarte że pakiet jest obowiązkowo kupowany co miesiąc, ale w to wątpię.

Tak na marginesie - po co komu smart fon bez internetu…

Oferta smartfonowa.

po co komu smart fon bez internetu.

Od tego mam wifi.

Jeśli brał telefon w tej promocji, do której link dałem w swoim poprzednim poście, to raczej mało prawdopodobne żeby nie miał u siebie w papierach takiego zapisu… musi być :roll:

Czyli dokładnie taka nazwa: “Zjawiskowe Smartfony - Oferta Smartfonowa w Plusie Mix” i dobry link dałem wcześniej, tak :?: No to sprawdź te papiery otrzymane od Plusa i poczytaj, ale na 99% będzie tak, jak pisałem wyżej i pakiet zdezaktywują po dokonaniu wszystkich zasileń :expressionless: No cóż, może pakiet kiedyś Ci się przyda, np. jak nie będziesz miał możliwości korzystać z zasięgu Wi-Fi :slight_smile:

I jeszcze taka ciekawostka. Ze strony Plusa wynika, że są jeszcze dwie inne promocje:

  • “Zjawiskowe Smartfony - Oferta Standardowa w Plusie Mix”

  • “Zjawiskowe Smartfony z Muzodajnią w Plusie Mix”

Obie bez tego pakietu za 10 zł/m-c, ale i… bez smartfonów (przynajmniej tak wynika z wykazu telefonów na końcu regulaminu tych promocji); kurka wodna niezła heca - “Zjawiskowe Smartfony” bez smartfonów :-k ](*,) Co za “geniusz” wymyślał te 2 promocje :-({|=