Plus pobiera mi kase z konta,nie z wykupionego pakietu

witam.wykupiłem pakiet Internet 20 Mb w Plusie.dostałem informacje ze pakiet mi aktywowali a mimo to oplate za przegladanie neta sciagneli mi z konta,natomiast w pakiecie wciaz pozostaje mi 20 Mb. o co chodzi?

Plus zaczyna kantować !!

Uruchomiłem darmowy numer, dostałem sms-sa potwierdzającego, z konta zarypali 10 zł. I co? Darmowego numeru nie mam. Na rozpatrzenie reklamacji każą czekać 30 dni, ale oddadzą kasę z procentem za obrót nią???

Ciekawe ilu znajdzie się takich jak my - oszukanych?

mi tez za neta potracaja a powinienem miec free.w plusie na plus sie nie chychodzi gdyby nie umowa olal bym ich.pozdro

Witam

Eddie202 sprawdż co masz ustawione w profilach internetowych,jeśli pobierasz net a masz np. Operę mini musisz mieć tam zaznaczone Internet GPRS.

A znajdziesz to w

Łączność>Ust.Internetowe>Profile Internetowe>Internet GPRS

Ech… Kiedy wy wreszcie zaczniecie czytać regulamin zanim coś wykupicie:/

Dokładnie!! Jeśli masz ustawione WAP GPRS to normalnie będzie Ci zabierać kasę z konta. Jeśli masz ustawione INTERNET GPRS to wtedy ruszy Ci z pakietu. Proste. Wystarczy tylko dokładnie czytać wszystko. Nikt tu nikogo nie oszukuje. Sam z tego korzystam i jest bardzo ok :mrgreen:

A jak wyglądały by te ustawienia w nokii 3100 ( bo nie mogę znaleźć)? Proszę o poradę. :slight_smile: z góry dzieki :smiley: