Plusfon 401i

Witam wszystkich obecnych na tym forum :-o od dosłownie 3 dni jestem posiadaczem telefonu plusfon 401 i moim zdaniem jest to telefon bardzo funkcjonalny jak za tą cenę posiada wszelkie funkcje które mi odpowiadają z resztą morzecie sobie poszukac co posiada w sobie… zdjecia robi bardzo ładne jak na 1.3 megapixela. Lecz mam jeden problem którym są aplikacje :frowning: jest to nowy telefon na naszym rynku wiec ciezko co kolwiek sciągnąc na niego. Mam jeden problem ponieważ jestem zwolennikiem gadu gadu chciałem posiadac równiez w swoim telefonie!! po wielu niedanych próbach udało mie sie zainstalowac mobilne gadu gadu ale dalej jest problem gg nie moze sie połączyc z serwerem gadu gadu mimo to ze gprs mam skonfigurowany prawidłowo… wiec pytanie do was czy komus sie udało gg zainstalowac lub czy ktos zna jakies wskazówki aby gadu gadu chodziło… głównie proszę o wypowiedzi posiadaczy tych telefonów czy udało im sie zainstalowac jakies aplikacje i skąd sciągneli je na ten telefo oraz odpowiedz na problem z gadu gadu prosze o rzetelne wypowiedzi!! jezeli cos jest niejasne w tym telefonie nie dotyczące aplikacji chetnie pomoge odpowiadając wam na pytania ale postarajcie sie mi pomóc!! gorąco wszystkich pozdrawiam :slight_smile:

Ściągnij ustawienia internetowe ze strony plusa

A próbowałeś jadugadu ??

http://www.jadugadu.prv.pl

haha to banał nawet głupi wiedziałby ze trzeba skonfigurowac wap i odpowiednio ustawic tylko ze plusfon juz jest skofigurowany a niezbedne ustawienia juz sciągnełem. Jezeli wiesz gdzie jeszcze mogą byc jakies ustawienia tel. podaj link

Złączono Posta : 14.11.2007 (Sro) 21:41

Jadu gadu w ogóle nie da sie zainstalowac !!

nie łączymy się przez wap tylko internet nie dziwie się że po wapie nie działa

To przynajmniej napisz jak to ustawic ?

nie wiem dokładnie jak bo nie mam tego telefonu ale musisz go ustawić tak zeby wybierał ci profil z ustawieniami internetu a nie wapu jak nie masz takiego profilu to musisz sobie ustawić

Tak tak jak juz masz ściągnięte ustawienia to powinieneś zmienic na połączenie internetowe a nie wap pogrzeb w ustawieniach

Dla zainteresowanych telefonem - do poczytania:

http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic.php?t=20663

Próbowałem juuz wszystkiego!! potrzebuje opini osoby która juz sie bawiła tym tel. bo narazie wasze komentarze nic mi nie dają typu "pogrzeb w ustawieniach’

ja mam plusfona ale przez APN internet nie laczy sie niczym.Ani gg ani gmailem ani miniopera. Tylko wap dziala.

Jeśli to nadal aktualne.

Wchodzisz w menu -> Ikonka Plus.pl ( ta na srodku ) -> Ustawienia internetowe ->Opcje ->INTERNET -> Edycja -> Typ połączenia -> HTTP

i działa bo też mam plusfona.

z jakiej strony sciągnąć to gadu pytanie do busziego

W dniu 24.04.2008 , o godzinie 8:51 został dopisany post przez pigimaster

też mam plusfona 401i niewiem zkąd pobrać to gadu… pomóżcie ![-o<

W dniu 24.04.2008 , o godzinie 8:51 został dopisany post przez pigimaster

też mam plusfona 401i niewiem zkąd pobrać to gadu… pomóżcie ![-o<

witam proszę o pomoc jak ustawić sygnał sms na wszystkie wiadomości i jak podgłośnić dzwiek dzwonka od połączeń. z góry dzięki