PlusGSM - internet 20MB - małe pyatnie

Ok. zaczynam

Miałem na koncie około 20 zł. Wysłałem SMS zeby aktyowac pakiet Internet 20MB. Od razu przyszła opłata i potwierdzenia aktywowania. Zostało mi 15 zł. Wszedłem spokojnie na internet pzrez Operę Mini. Mineło kilka minut przyszła opłata. Zostało mi 10 zł.Wpisałem kod *121# aby sprawdzic wykorzystanie pakietu- było 0 (czyli nic nie wykozystałem) Zmieniłem ustawienia z Wap_GPRS na Internet gprs. Znowu wszedłem na neta pzrez Operę. ZNowu opłata. zostało mi 5 zeta.Wpisałem kod *121# aby sprawdzic wykorzystanie pakietu- było 0 (czyli nic nie wykozystałem) Zmieniłem ustawienia na Internet_123. tearz internet włączał się o wiele dłużej. Znowu siedziałem kilka minut. Wpisałem kod *121# aby sprawdzic wykorzystanie pakietu- było juz kilka kilobajtów (czyli juz zadziałąło). potem oczywiście opłata a razem z nią zablokowali i konto.

teraz mam pytanie - Dlaczego zjadło mi aż tyle kasy i dlaczgo w ogóle mi zjadło skoro miało byc 20 mega za darmo. Czy moze będzie tak jak w przypadku darowych rozmó że mi przyjdzie rabat ?

Prosze mi powiedziec jak to jest i na jakich ustawieniach trzeba na ten internet wchodzic.

P.S

To trochę ździerstwo. Człowiek aktywuje pakiet za 5zł. Wchodzi na neta a u kase nadal zjada. Potem blokują mu konto. I nie mozna już wchodzic na neta mimo że ma się za darmo i tzreba czekac kilka dni aż przyjdzie rabat i odblokują konto. Bez sensu.

Ja sam korzystam z 20mb za 5zł. Mam ustawione internet gprs i nie bierze mi kasy. Nie wiem dlaczego u ciebie tak jest.

W ogólenie bierze czy może oddają po jakimś czasie ?

Usuń zbędne konfiguracje (WAP, GPRS, itp.) i skonfiguruj telefon ponownie.

http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/ … ja_zdalna/

Pieniędzy Ci nie zwrócą.

najlepiej zrobię jak zadzwonię do Obsługi klienta albo wysle emaila ale raczej wysle email.

ustaw w telefonie dla aplikacji Java dostep do neta przez internet gprs i bedzie ok

Podczas używania mobile gg wszystko jest OK (przy sprawdzaniu uzycia pakietu widac że działa - ubywa)

Przy wchodzeniu na plus.pl ze skrótu w telefonie - tak samo

przy wchodzeniu przez operę mini - podobnie nie przychodza juz żadne opłaty ale stan pakietu się nie zmiania ;/ (jednak się zmienia ale dopiero po jakimś czasie)

Czyli jednym Słowem JEST SUPER.

Dzieki wszystkim za pomoc.