Plx sprawdźcie mi logaska

Oto log:

Problem zaczal sie tak. Wchodze w dysk c (systemowy) i widze spakowany plik Eied… costam itd. odpakowalem. Patrze a tam aplikacja i plik wsadowy msdos. Odpalilem aplikacje bo zawierala SC a ja gram w StarCrafta i myslalem ze kiedys sciagnalem jakis bajer i zapomnialem. Odpalam a tu BUM!! Komp rzezi i na pulpit wyskakuja panienki i wszedzie XXX itd. No to ja BAM!! Odpalam xclean_micro i jaduwas sciagam dziada. Usuwam potem grzecznie restart sysa i jest git. Jednak boje sie ze cos zostalo. Znalazlem w Katalogu WINDOWS plik Internt.exe i zapodalem go na stronke Kaspersky (tam gdzie spr. 1 plik) i nic nie wykrylo. ^Wyzej dalem loga moge zapodac loga z Silenta jezeli trzeba. Pozdro 4 all.

w trybie awaryjnaym usun plik, daj log z Silenta

Sciagnij Ewido

http://www.searchengines.pl/phpbb203/lo … 16762.html

Mam neostrade 327kb/s dzis AutoConnect nie polaczyl mnie a gdy chailem sie polaczyc przez start

Dopiero dzis to zobaczylem, a minelo 2 dni od infekcji mam modem Adsl Sagem Fast czy przez ten dialer zaplace mega duzy rachunek??

Scanowałeś EWIDO? po tym scanery jak dialer to nie wiem gdzie był, ja niewidzę hm…

EDIT: zrób jak mówi kuz5

Gutek2222 jeszcze to do skasowania :stuck_out_tongue:

Otwórz Notatnik i wklej w nim:

Z menu Notatnika >>> Plik >>> Zapisz jako >>> ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki >>> wprowadź nazwę FIX.REG

Pliki usuń programem Pocket Killbox czyli odpalasz Killboxa zaznacz opcję Delete on Reboot następnie w polu Full Path of File to Delete wklej ścieżke:

C:\WINDOWS\system32** itunesff.exe**

następnie program będzie pytał o restart (oczywiście zgadzasz sie)

I to samo robisz z ścieżka:

C:\WINDOWS\System32** vbsys2.dll**

Po restarcie kompa w trybie awaryjnum uruchom plik FIX.REG