Plynne odtwarzanie filmow w Linux Mint

skad można pobrać tego GNOME MPV ? czy jest w jezyku polskim ? i na windows 10 będzie dobry ?
do oglądania filmow dvd i innych ?

to jest program na Linuxa.
Na Windows 10 polecam ci Windows Media Player Classic, który znajdziesz w pakiecie kodeków K-Lite Codec Pack Full

Windows Media Player Classic nie jest taki ładny jak program GNOME MPV .
I po instalacji Media Player Classic nie mam go po polsku :frowning:

Jak to zrobiłeś że nie masz po polsku MPC? Siedzisz w UK na Win EN?

pobrałem ten program w wersji portable i mam po angielsku a jestem w Polsce.
Podobno wina jest tego ze mam system po angielsku tylko ustawiony jezyk polski.

pobierz go w tej całej paczce kodeków i będzie ok

Nie potrzebuje k-lite codec pack bo zawiera w trakcie instalacji dużo malware a ja niechce mieć bałaganu w systemie. Cos przeocze i mi się jakies gowna po instalują na komputerze. Wole nie. już pare raz takie cos przerabiałem to miałem problemy potem.

jesli ODZNACZYSZ by ci instalator tych gowien nie wgrywal to nie wgra; jestes poczatkujacym uzytkownikiem prawda?

Nie jestem poczatkujacy wlasnie. Dlatego szukam czegos dobrego, a nie badziewia.

to jestes w bledzie, bo to doskonaly odtwarzacz, a to ze instaluje ci sie w obcym jezyku + z jakimis rzekomo syfami to wynika akurat z tego ze moze nie potrafisz instalowac wspolczesnych pakietow (bez obrazy). wejdz na megafon to ci krok po kroku powiem jak to zainstalowac

dziekuje ze masz chęć mi pomóc, ale podziekuje za k-lite chyba skusze się na windows media player.
Jest bardziej bezpieczny.

http://www.videolan.org/
http://www.videolan.org/vlc/skins.html
VLC nie potrzebuje żadnych kodeków i odtwarza wszystko od muzyki, przez stream internetowy, po dvd

I dodam że dvbt jak ktoś ma kartę też dział

Na windę to ci kolego polecam:

Pozdrawiam. :slight_smile:

No to jest wlasnie Media Player Classic :wink:

a co lepsze jest VLC czy Media Player Classic ?

Przetestuj oba, ten temat nie dotyczy wyższości jednego odtwarzacza nad drugim i cała ta rozmowa to OT który powinien być wycięty.

1 polubienie

dokladnie przetestuj oba bo to najwazniejsze(najpoppularniejsze) odtwarzacze jakie istnieja, szczegolnie ten VLC