Płynne przewijanie na jednym koncie, a na drugim już nie

(niesuszek) #1

Witam. Mój problem polega na tym, że dzielę komputer z siostrą. Siostra ma swój dysk, ja mam swój oddzielny, podczepiany pod szufladę. Nie ma tutaj standardowego logowania do systemu tylko wybieramy na które konto chcemy się zalogować w biosie. U mnie system śmiga pięknie, nic się nie psuje, natomiast u mojej siostry występuje niepłynne przewijanie stron w przeglądarce. W czym rzecz?

-aktualizowałem sterowniki

-wgrałem directx najnowszy

i nadal nie działa...

(Gardner) #2

Może po prostu trzeba je włączyć? Z tego co wiem to niektóre przeglądarki (np. Firefox) mają różne profile i ustawienia w zależności od użytkownika.

(niesuszek) #3

Tzn jak dokładnie?

(Kisielek) #4

w FF tak:

2010-04-17_02_50_47.jpg

(Danielm86) #5

niesuszek , lub odwrotnie. Wyłączyć "płynne" przewijanie :slight_smile:

(niesuszek) #6

Aaa tego już próbowałem, nie działa...

u mnie nawet w zwykłych okienkach systemowych płynne przewijanie nie działa, jak chwycę za jakieś okienko i chcę je przeciągnąć w drugi róg pulpitu to również nie jest to płynne przejście.

(Danielm86) #7

w takim razie zainstaluj optymalne sterowniki do karty graficznej.

(niesuszek) #8

To już jest zrobione kilkakrotnie. Zaktualizowałem nawet do najnowszych sterowników.

Powtarzam, że na moim koncie wszystko działa pięknie, więc to raczej nie jest wina sterowników.

(Tirion) #9

Skoro wybieracie konto w biosie to znaczy, że działacie na różnych systemach. Tzn każde z was ma inną instalację systemu operacyjnego. Czy sterowniki były instalowane dwa razy? Raz na koncie twoim, a drugi na siostry? Jeśli nie to zrób to.

(niesuszek) #10

Tak, było robione to dwa razy, a nawet i więcej