Płynne przewijanie na jednym koncie, a na drugim już nie

Witam. Mój problem polega na tym, że dzielę komputer z siostrą. Siostra ma swój dysk, ja mam swój oddzielny, podczepiany pod szufladę. Nie ma tutaj standardowego logowania do systemu tylko wybieramy na które konto chcemy się zalogować w biosie. U mnie system śmiga pięknie, nic się nie psuje, natomiast u mojej siostry występuje niepłynne przewijanie stron w przeglądarce. W czym rzecz?

-aktualizowałem sterowniki

-wgrałem directx najnowszy

i nadal nie działa…

Może po prostu trzeba je włączyć? Z tego co wiem to niektóre przeglądarki (np. Firefox) mają różne profile i ustawienia w zależności od użytkownika.

Tzn jak dokładnie?

w FF tak:

2010-04-17_02_50_47.jpg

niesuszek , lub odwrotnie. Wyłączyć “płynne” przewijanie :slight_smile:

Aaa tego już próbowałem, nie działa…

u mnie nawet w zwykłych okienkach systemowych płynne przewijanie nie działa, jak chwycę za jakieś okienko i chcę je przeciągnąć w drugi róg pulpitu to również nie jest to płynne przejście.

w takim razie zainstaluj optymalne sterowniki do karty graficznej.

To już jest zrobione kilkakrotnie. Zaktualizowałem nawet do najnowszych sterowników.

Powtarzam, że na moim koncie wszystko działa pięknie, więc to raczej nie jest wina sterowników.

Skoro wybieracie konto w biosie to znaczy, że działacie na różnych systemach. Tzn każde z was ma inną instalację systemu operacyjnego. Czy sterowniki były instalowane dwa razy? Raz na koncie twoim, a drugi na siostry? Jeśli nie to zrób to.

Tak, było robione to dwa razy, a nawet i więcej