Płynność OKIENEK

Mam P4 HT 3GHz, ATI RADEON 9800 PRO i Vista Ultimate RC.

Okienka działają raczej wolno!

Najgorzej jest w Internet Explorer, przewijanie jest mniej płynnie niż w Windows 95 i 486.

Zmiana rozmoaru okien - fatalnie.

Przesuwanie okien - w miarę dobrze, tylko trochę przycina.

Za to Win+Tab chodzi płynnie.

Alerty User Account Control mogłyby szybciej wskakiwać… Ale to pewnie wina systemu nie sprzętu.

Czy jak nabędę Core2Duo 2GHz okienka będą płynne? Czy grafa ma znaczenie w tym przypadku? Jaka wystarczy do płynności okienek?

nie wiem dokladnie ale z tego co mowisz to wina sterownikow do k. graficznej, bywalo tak pod xp kiedy sie nie zainstalowalo sterow. Sproboj zainstalowac inne stery do grafiki

Raczej to nie wina twojego sprzetu, a ile masz ramu w PCcie?

Update driver i…

…your device is up to date.

RAM-u mam 1,5GB.

Poszukam jeszcze jakichś sterów sam na necie.

Nowe wieści:

Zainstalowałem najnowsze sterowniki ATI z www, ale wcale nie jest bardziej chyżo…

Aha, jeszcze dźwięk na starcie się czasem przycina… tak to mam z tą Vistą.

moze poprostu uruchom plik setup tego sterownika, ja mam gf’a i tez mialem troche problem z tym, a jak sciagnalem troszke starszy ster z str. nvidii to zadzialal normalnie. Pokombinuj napewno sie uda

No powiem ze troche dziwne to jest, u mnie smiga bez problemowo wszycho. Pozdro

Miałem podobny problem przy Geforce 7600 GS wszystko poprawiło się po zainstalowaniu poprawek i instalacji najnowszych sterowników.

Niestety nie działa mi Update Windowsa - mam RC1, i za parę dni w ogóle przestanie się odpalac :lol:

Pewnie to przez to RC.

Inna sprawa - miałem co prawda tylko kilka parugodzinnych sesji z Vistą RC1 i każda kończyła się w ten sam sposób - nagły samoczynny reset kompa, xp chodzi u mnie prawie nonstop i nigdy nie padł.

Tak to juz jest z tym RC1 proponuje zainstalowac triala visty mozna sobie przedluzyc legalnosc systemu nawet na rok ;]