Płyta Asus P5QD i Asus Turbo Key

Witam,

posiadam płytę główną Asus P5QD Turbo , na opakowaniu pisze bykiem, że obsługuje Asus Turbo Key. Na stronie producenta (link poniżej) także jest to napisane, jednak brak sterowników pod Windows 7/8.

https://www.asus.com/Motherboards/P5QD_Turbo/

Poszukałem trochę, znalazłem najnowszy sterownik / aplikację Turbo Key jednak nie mogę jej zainstalować, podczas próby instalacji wyskakuje komunikat, że ten model nie jest obsługiwany (don’t support this model - coś w tym stylu).

Dlaczego tak się dzieje, co jest powodem? Muszę coś dodatkowo włączyć w BIOSie czy jak? Skoro płyta to obsługuje i producent na stronie też tą opcję wymienia to dlaczego ona nie działa? Tak samo jest ze wszystkimi innymi sterownikami ze strony Asusa. Próbowałem instalować Asus Probe II, tą aplikację EPU czy coś takiego i wszędzie, że ten model nie jest obsługiwany.

Ktoś ma jakieś pomysły jak to odpalić?

Ponieważ Asus nie wspiera windowsa 8 na tej płycie, dlatego nie ma sterów ani kompatybilnych aplikacji.

Jeśli chodzi o nowe aplikacje typu Turbo key i inne to one obsługują tylko te płyty do których zostały wydane.