Płyta do G620 1155

Siema.

Właśnie wylicytowałem procka G620 i teraz muszę kupić jakąś płytę. Która będzie dobra, mogłaby mieć też wejście na IDE (nie wiem, czy to to), to stare wejście na stację cd/dvd, czy to ata, ale nie koniecznie.

Rozglądałem się w sumie za nowymi do 150 zł z wysyłką, ponieważ ostatnio zawiodłem się na używanych częściach.

Znalazłem taką:

http://allegro.pl/msi-h61m-p20-s1155-h6 … 81285.html

Czy na tę płytę wrzucę później i5 2500K np. ? Wiem, że na tej płycie nie ma mowy o podkręcaniu, ale czy wrzucę i popracuję sobie na tej płycie z i5 ?

Czy macie może lepsze propozycje, najlepiej do 150 zł, no chyba, że będzie to płyta na P67 czy Z77 to ewentualnie 170-180 mogę dać.

Żadna płyta na 1155 nie posiada kontrolera ATA (wyjątkiem jest Asrock Fatal1ty P67 PERFORMANCE).

Tak.

Za tyle nie znajdziesz nowych płyt z tymi chipset’ami.

Nowych nie, ale używki jakieś pewne, albo z gwarancją, no nie wiem. Nie chętnie patrze na używki, ale jakby była jakaś okazja to bym kupił, najwyżej zwrócę, mam 10 dni.

GIGABYTE GA-H61M-DS2V (rev. 2.0) albo msi-h61m-p22-s

Czy na tych płytach popracuję na zintegrowanej karcie graficznej ?

(wiem, że w prockach jest, ale koledze nie działało na zintegr)

Integra jest wystarczająca do wszystkiego oprócz gier.

Nie miałem żadnego problemu z uruchomieniem komputerów na zintegrowanej karcie graficznej.

Po tym co napisałeś nie da się wywnioskować co było problemem.

GIGABYTE GA-H61M-DS2V (rev. 2.0)

Wylicytowałem tę płytę, dzisiaj przyjdzie to już złożę, tyle, że bez grafy, bo jeszcze zasiłka lepsza musi być.

@Wszystko śmiga jak należy.