Płyta g. Asus - nie włącza się komputer

Witam.

Mam płytę główną Asus Striker Extreme i po podłączeniu ją do zasilacza diody na niej się zaświecą ale komp nie startuje. Odłączyłem wszystko zostawiając pamięć i grafikę i procka ale nic z tego. To samo jak wywalę jeszcze pamięć albo grafikę. Procesor sprawdziłem na innej płycie i komputer wystartował. Czy może to być uszkodzenie płyty głównej skoro jest zasilanie na płycie?. Zasilacz dla pewności też wymieniałem i nic.

Pozdrawiam.

Wydaje mi się że jest BIOS płyty uszkodzony .

Tylko, że jakim cudem mógł się uszkodzić skoro jest świeżo złożony ?. Chyba, że majster który go składał coś uszkodził, bo już nie wiem.

TZN. ten komputer dopiero złożony został , czy juz miałeś zainstalowanego wina itp .

I podaj cały konig kompa

Płyta główna Asusa Striker Extreme

Procesor Intel Core 2 Duo

Zasilacz ProComp 450W

Pamięć 1GB (512MB x2)

grafika Asusa na PCI-ex.

CO to za zasiłka ??? ona kosztuje 65 zł nowa na allegro , więc może to jest przyczyna

Płyta za 650zł , a zasiłka za 65zł - tragedia

A jaką masz grafe ??

I to wszystko razem chodziło normalnie??

Nie wiem dokładnie co za grafika bo jest obudowana chłodzenie i widzę tylko napis Asus. To nie mój komp, był składany przez znajomego, który zamówił sprzęt we Wrocławiu. Jego zasilacz to Tracer 4Life-400W. Sprawdzałem na ProCompach 400W i 450W. Zasilacz może nie rewelacja ale żeby sprawdzić kompa to akurat nie widzę problemu aby robić to na nim. Chłodzenie jest jeszcze osobno na obudownie w formie wentylatorów.

Komputer świeżo złożony i bez żadnego systemu i w ogóle nie odpalił jeszcze.

Tracer 4Life-400W - jest jeszcze gorszym zasilaczem , ja bym płytę ta przetestował na innym kompie

Z innym dobrym markowym zasilaczem nie z czarnej listy.