Płyta Gigabyte - Brak głosu w jednym głośniku

Witam, mam płytę głowną GIGABYTE GA-MA74GM-S2H AMD 740G AM2 AM3 i mam problem z głośnikami otóż w jednym z głośników nie ma głosu ( same głośniki są w ok bo sprawdzałem … ) podpinałem jeszcze słuchawki i też jedna nie działa :confused: mam 3 gniazda z tyłu tak pisze w realtek hd audio.

Niebieskie - Słuchawki

Zielone - słuchawki

Różowe - mikrofon

No i coś się chyba przestawiło bo na Niebieskim i Zielonym działa tylko jeden głośnik a gdy podpinam do Różowego ( wejscie na mikrofon ale przestawiam wtedy w tym panelu audio Realtek na słuchawki i wszystko jest ok działają oba głośniki wszystko by było ok tylko że jak mikrofon chcę podłączyć do tamtych dwóch to nie da rady :confused: no i nie wiem :confused: aa wtyczka jest dobrze włożona i Windows to 7 Ultimate 32bit

Przestaw zielony na Wyjscie liniowe, a niebieskie na Sluchawki - rozowy ofc na mikrofon.

no mikrofon działa a na zielonym wogule nie ma dzwięku a na niebieskim tak samo czyli tylko jeden głośnik… aa i nie wiem ale tamto jest wejscie liniowe a nie wyjscie :stuck_out_tongue: nie ma opcji Wyjscie ( nie wiem czemu świeci się dioda od wejscia na kabel do internetu ? nigdy wczesniej się nie swiecila a internet mam przez karte wifi