Płyta głowna ASRock K7NF2 - brak sterowników PCI

Witam, pare tyg temu, spaliła mi sie karta dzwiękowa, miałem kilka problemów z pc’tem, zrobiłem formata, wgrałem wszystko od nowa + vista inspirant.

Dzisiaj przyszła do mnie paczka, z nowa karta dzwiękowa pod PCI, podłaczyłem ja, włączyłem pc’ta, i o dziwo nie wyskoczył mi komunikat o nowym sprzecie, postanowiłem go wyszukać i zainstalować z poziomu “Szukaj nowego sprzetu”, ku mojemu zdziwieniu, wyskoczył mi brak sterowników wejsciowych pci, pierwsza rzecza która zrobiłem, było szukanie płytki z driverami, niestety nie udało mi sie ich znaleść ( remont + bałagan w domu :lol: ), wiec, wujek google, nazwa płyty ( pobrałem sterowniki do xp http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=K7NF2-RAID ), Zainstalowałem, resnełem pc’ta, Chodz bład o braku sterowników od PCI przestał wyskakiwać, to nie wyszukuje mi karty dźwiekowej, a podczas instalacji oprogramownia do karty z płyty, wyskakuje mi opcja Tylko usuwanie

Tak, więc jestem w kropce, i nie wiem co poczynić aby karta zadziałała, prosze o jakies propozyjce.

Pozdrawiam fil0ne.

Sprawdź inne złącze pci na płycie głównej jak i samą kartę dźwiękową na innym sprzęcie