Płyta Główna: ASUS P5W DH oraz PAD XBOX 306 USB PC!

Witam do sprzedania mam świetną płytę główną ASUS P5W DH DELUXE wraz z procesorem oraz Oryginalny Microsoft Xbox 360 USB PAD.

ASUS P5W DH DELUXE

Do płyty dorzucam procesor Intel Pentium 4, który w połączeniu z tą płytą, potrafi jeszcze zapewnić doskonałe wyniki i komfort w użytkowaniu komputera. Płyta oczywiście sprawna, dorzucam wszystko co do niej mam, widoczne na zdjęciu poniżej(możliwy widoczny kurz, ponieważ ostatnio płyta była nie używana, oczywiście w dzień wystawienia aukcji wszystko zostało jeszcze raz podpięte i sprawdzone)

Zdjęcia: http://www.aukcjoner.pl/gallery/005613237-.html#I1

Microsoft Xbox 360 USB PAD

Pad kupiony 3 miesiące temu. W 100% sprawny, mało używany. Jest to najlepszy pad jaki istnieje do PC. Sam kupując go długo szukałem odpowiedniego i najlepszego możliwego kontrolera do gier, wybór właśnie padł na ten konkretny model. Kompatybilność z wszystkimi nowszymi grami, jak i również tymi starszymi, sprawia właśnie, że ten pad to jedyny słuszny wybór. Po co kupować tańsze zamienniki skoro, większość nie obsługuje większości gier, a po miesiącu zwykle się po prostu psują.

Szczerze polecam tego pada, również jak fan gier.

Zdjęcia: http://www.aukcjoner.pl/gallery/005613391-.html#I1

Kontakt:

turbak22@poczta.onet.pl

gg: 8969238

ile za to cacko asusa ?

SPRZEDANE