Płyta główna Asus P8Z68-V i procesor i5 2310 (2.9 GHz) [KRK]

Oferuję używane, w pełni sprawne podzespoły bazowe do komputera PC:

  1. płyta główna Asus P8Z68-V - specyfikacja

  2. procesor Intel Core i5 2310 2.9 GHz - specyfikacja

na platformie 1155 (Sandy Bridge)

Dodaję oryginalne pudełka ze stickerami, płytę ze sterownikami, instrukcje, kable - czyli wszystko to, co było w oryginalnych opakowaniach razem ze sprzętem.

Oczywiście jest też dowód zakupu - płyta i procesor zostały kupione w lipcu 2011 r. w krakowskim sklepie PCProjekt.

Wydaje mi się, że na CPU gwarancja obowiązuje jeszcze przez rok (tj. do 2014 r.)

Real foto nie załączam - trochę trudno było o zdjęcie, gdyż oba komponenty nadal pracują w obudowie i zostaną wymontowane & zapakowane dopiero gdy zgłosi się kupujący.

Sprzęt używany był w domu, był dobrze chłodzony, niepodkręcany; generalnie: jest zadbany (o czym wspominam, bo wielu użytkowników dla odmiany lubi trzymać w obudowie tony kurzu).

Jako użytkownik zestawu zbudowanego na tych podzespołach podkreślam, że bardzo jestem zadowolony z tej konfiguracji - po przesiadce z proporcjonalnego procesora AMD przed dwoma laty odczułem zdecydowanie przyrost wydajności.

Cena: 900 zł (do negocjacji)

Najmilej widziany odbiór osobisty w Krakowie (okolice pętli tramwajowej Bronowice Małe).

Gdyby w grę miała wchodzić wysyłka, ustalę z ew. kupującym warunki via PM / mail.