Płyta główna do +/- 500 zł do procesora i9 10900k

Witam, chciałbym kupić procesor i9 10900k lecz do niego potrzebuję gniazda socket 1200 w płycie głównej dlatego muszę sobie kupić nową. Polecicie jakąś dobrą płytę główną do około 500 zł, która będzie działać z tym procesorem? Wejść nie musi mieć jakoś dużo wystarczy na słuchawki, klawiaturę, myszkę i monitor. Czy mój aktualny wiatrak tj. SPC Case Fan 120 wystarczy do tego procesora czy też muszę jakiś nowy, lepszy kupić? Jak muszę to podacie jakiś fajny też żeby nie był jakiś drogi.

Płyta główna, która ja znalazłem ale nie wiem czy jest dobra: Msi b460

Napiszcie czy jest ona okej.

Mam do was jeszcze jedno pytanie za ile udałoby mi się sprzedać używaną 4 lata płytę główną: MSI B150M MORTAR (MS-7972) Wersja 2.0 i mój procesor: i5 6500

(Jestem tu nowy więc jeszcze nie wiem co i jak, a z tych tematów jestem mega kiepski więc liczę na waszą pomoc, dzięki)

Tylko która msi ? M-A Pro, Gaming, Gaming Plus, Mortar, Bazooka, A-Pro czy jeszcze inna?

No ja się nie znam taka żeby nie była za droga ale żeby działała z tym procesorem. Jak chcesz możesz rozwinąć czym różnią się poszczególne płyty główne to dam ci bardziej wyczerpującą odpowiedź.

Przestań spamować wieloma kontami…

Nie wiem o co ci chodzi ale to nie jest moje konto. Ale jak nie to nie, nie mam zamiaru się z nikim kłócić bo większość ludzi w Internecie i tak zawsze ma racje i nie da się ich przegadać bo zdania nie zmienią. Nie mam zamiaru cię przegadywać. Jak jesteś moderatorem to zamknij temat i tyle.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Zgłosiłem cie już wcześniej przyjdzie mod to zrobi porządek, a taką bajerę to komu innemu wciskaj…

Gościu napisałem na innym forum to koleś normalnie mi odpisał bez żadnego naśmiewania się lub obrażanie mnie za coś czego nie wiedziałem jak potrzebował żebym napisał o czymś dokładniej to o to poprosił a ty się pultasz jak by ci się nie wiadomo co dało i coś gadasz do mnie że mam jakieś multikonta. Zamiast siedzieć na forum polecam udać się do psychologa. Pozdrawiam