Płyta Głowna do

Witam. Mam pytanie. Jaka kupic płytę główną do: Intela Core 2 Duo, 2GB RAM, GF 8800, nie wiem co jest jeszcze potrzebne do wyboru?? POMOŻECIE?

cena?

z tańszych np Foxconn P35A-S / DFI Blood Iron P35-T2RL / Abit IP35 z droższych Asus P5K Premium / Foxconn Mars

co masz zamiar kupić? podaj dokładnie ;]

No tak chciałbym do 400zł sie zmieścić, nie znam sie na tym zbytnio. GF pewnie 8800GS ewentualnie jak dozbieram to GT . Procek moze Procesor INTEL Core 2 Duo E4500…

daj cały konfig tego co chcesz kupić.

do 400zł najlepszym wyborem będzie chyba fox p35a-s

będziesz kręcił?

proc nie opłacalny… ma możliwości takie jak e2160…

bierz:

e2160

foxconn p35a-s

8800gt galaxy cm albo gs gainward

jaki masz zasilacz?? marka

Czy bede kręcił? Chciałbym, ale nie umiem, nie jestem jakimś guru komputerowym;) Chce sobie kupic Garfike, Płyte główną, RAM, zasilacz i procek tak do 1700-1800zł ew. jakis dysk tak jak podałem bardziej konkretych danych nie znam, a powinienem znac dokładne parametry do płyty głównej?

dysk wd3200aaks

ram z tanich to: ocz platinum rev2 2x1gb

zasiłka ocz stealthxstream 500w

Procek 1,8 troche nie za mało?? No dysk prawdopodobnie kupię sobie nowy także ewentualnie tez jakas propozycja…

e2160 na def vcore leci do 3GHz :wink: fsb na 333 i masz z 1,8 na 3,0

Jeny tylko jak to zrobic??;D jest jakis program do podkrecania domyslam sie??

podkręca się w BIOSie, a oc Pentium Dual Core jest proste jak drut.

Wbijasz w BIOSie taktowania, napięcia i timingi na stałe (wiem, że to kosmicznie brzmi ale to wszystko bardzo proste do wykonania), zamiast FSB200Mhz wpisujesz 333MHz i masz 3GHz. Jak proc tyle nie będzie chciał zrobić na def Vcore to podbijasz lekko napięcie Vcore.

Dziekie wielkie za to co napisałes, ale nie rozumiem z tego nic, na razie nie bede podkrecał nowego sprzetu, moze pozniej…