Plyta glowna i grafika

mam laptopa (troche niestandardowy) i chce sie dowiedziec jaka on ma plyte glowna - nigdy nie interosowalo mnie to wiec nie mam pojecia gdzie to zobaczyc.Wiec moje pytanie brzmi ;] :

Jak sprawdzic jaka plyte glowna ma moj komputerek (dokladny model) i w jaki sposob (nie rozkrecajac go) dowiedziec sie czy karta graficzna jest zintegrowana no i czy da sie ja wymienic.

model laptopa to twinhead efio123a

W googlach nic o tym nie ma

karta graficzna w moim kompie to:

ProSavage 32DDR

MALA POPRAWKA - KARTA JEST ZINTEGROWANA - CZY DA SIE WLOZYC INNA KARTE ? JAK TO SPRAWDZIC ?

pzdr

sciagnij everesta z vortalu. Tam asz wszytskie informacje na temat sprzetu.

Niekoniecznie. Np. mojej płyty głównej nie pokazuje. Oczywiście warto sprawdzić Everestem, ale jeżeli będzie nieznana, to najlepiej poszukać w internecie oraz w instrukcji obsługi.

Mi nie udało się znaleść w Google informacji o twojej płycie głównej, więc tobie życzę powodzenia. :stuck_out_tongue:

To masz bardzo dziwną płyte główną. :roll:

Nie dziwną, tylko nowszą niż ten program.

Lub tak starą że usunięto ją z bazy programu :stuck_out_tongue:

Jaasne ;).

Prooooooste :wink:

Jesli masz zintegrowana to raczej na 100% nie mozesz dolozyc sobie grafiki z tego co sie orientuje NVIdia ma takie złacze MXM na ktore można założyc grafike korzystających z magistrali PCI-Express ale Ty masz chyba wogole starszego laptopa ??

No i tyle - AIDA nie zna moje plyty glownej niestety !!

musze rozkrecic moj kompute (juz raz probowalem i do karty graficznej nie doszedlem) i zobaczyc czy da sie cos podpiac czy nie…

thx

To taki laptop?

Dokladnie ten.

Fajny, itp. ale chce w nim grafike zmienic - probowalem go rozkrecic ale do plyty glownej sie nie dostalem - nie chcialem grzebac tak gleboko…

latwo jest wymienic procesor i dysk twarde (sa na wierzchu) ale do grafiki sie ciezko dostac - McDracullo jak masz jakis pomysl to smialo ;]

Jestem otwarty

pzdr

Moim zdaniem nic nei poradzisz na tą grafike. Jeśli nie ma jej łatwo dostepnej (od spodu laptopa) to chyba nic nie zrobisz.