Płyta główna K7S5A i problem z wyłączeniem w Biosie Karty dźwiękowej

Witam. tak jak w temacie. Problem jest z kartą dźwiękową. dałem temat jednak to tej grupy bo nie wiem czy to wina Oprogramowania (sterowników) czy samej Karty. najpierw napisze co działa:

 

-Muzyka w Winamp/Foobar/WMP

-Muzyka i dźwięki w grach

-Muzyka z Internetu (Youtube.pl)

-dzwięki powiadomień.

 

a teraz co mi nie działa i co niepokoi:

-W menadżerze urządzeń pokazuje się żółty wykrzyknik przy dzwięku post-245394-0-47586200-1386417837_thumb.

-Nie działa Mikrofon w TS3 i w Counter Strike

-Czasem ale rzadko przy próbie włączenia w Winampie zacina się system.

 

Próbowałem już zainstalować sterowniki do niej z tej strony ( i przyznam się, że i z innych). Żadne nie działały. albo ja coś źle robie, albo sprzęt nawala.

 

Z góry dziękuje za pomoc.  :slight_smile:

Wyłącz kartę dzwiękową zintegrowaną w BIOS. Tylko nie zakładaj hasła do BIOS bo potem zapomnisz je i problem murowany :oops:

Do sterowników i sprzętu mamy osobny dział. Przenoszę.

Dobrze, udało mi się wejść w Bios. Teraz nie moge znaleść opcji wyłączenia karty zintegrowanej :x

czy mógłbym dostać coś w postaci mapy (co kliknąć by wejść i wyłączyć tą opcje) bym mógł to zrobić? bo rzadko tam wchodze szczerze mówiąc :smiley:

 

@Edit:

Dobra zrobiłem, wyłączyłem. Ale nic się nie stało. Dalej bez zmian pojijając fakt, że teraz Menedżer nie widzi w ogóle urządzenia (po prostu nie istnieje :X) Czy ktoś wie co jest tego przyczyną?

Mam nadzieje że teraz Tytuł jest dobrze napisany.

 

Ale wracając do tematu. prosiłbym o szybką pomoc. jak już  napisałem, po wyłączeniu zintegrowaej karty dźwięowej, przestał widzieć tą właściwą (nie zitegrowaną) karte. Pech chciał też że  po zmianie ustawień, zresetowała się godzina w Biosie (a razem z tym Bios Przestał widzieć Dysk główny).